Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Araltun
6 ay önce

Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Bugün size , ailece favorimiz haline gelen bir üründen bahsetmek istiyorum.  Pandemi başlangıcından itibaren hepimiz kendimizi iyi korumaya çalıştık. Maske mesafe ve hijyen kuralların ailece çok önem verdiğimiz için malum hastalıkla karşılaşmadık. Fakat artık hepimiz biliyoruz ki, sadece bu hastalık için değil, her tür hastalık ile mücadele ve korunma için bağışıklık sisteminin rolü çok önemli. 

Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Geçici çözümler ile sadece günü kurtarmak yeterli değil. Düşük bağışıklık sistemi, öncelikle, uçuklar, halsizlik, yorgunluk, soluk bir ten rengi , ile kendini belli edebiliyor. Bizim ailede, bitkisel ürünlere, çaylara önem verilir. Hasta olmadan da, nane, kekik, zencefil, tarçın ve çoğu faydalı bitkileri çay ve yemeklerde tatlılarda kullanmayı çok severiz. 


Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Geçen ağustos ayında, erkek arkadaşım Covid'e yakalandı, kendine bakan, spor yapan ve beslenmesine vs. dikkat eden biri olmasına rağmen hastalandı. Asla tesadüf değil, bağışıklığının en düşük olduğu zamanda hastalığa yakalanmıştı. 1 haftalık yoğun çalışma koşulları ve uykusuzluk, sonrasında da biraz beslenmesine dikkat etmediği için hastalığa açık hale gelmişti.


Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Yoğun boğaz ağrısı, ses kısıklığı ve halsizlik ile geçiriyordu karantina günlerini. Bu aşamada elbette bitkisel takviyeler aradık. Bir dostumuzun yoğun tavsiyeleri ile My Guard bitkisel şurup ile tanıştık. Çevresinde kullanan hiç kimsenin, kalabalık ortamlarda çalışmasına rağmen hasta olmadığını, ayrıca günlük olarak enerji seviyesini arttıran ve rahatlatan bir ürün olduğunu anlattı. Kullanan kuzenleri ile de konuştuğumuzda,  Covid'e yakalandıkları halde, hiç bir sıkıntı yaşamadan atlattıklarını ve sonrasında, enerji artışı ve rahat nefes alma şeklinde fayda gördüklerini anlattılar. 

Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Tamamen bitkisel bu şurubu bizde kullanmaya karar verdik. Ürünü www.adeppo.net sitesinden satın aldık. Ayrıca ürün kampanyada olduğu için 2 adet alana 1 adet hediye ediyorlardı. 2 tanesini erkek arkadaşıma, hediyesini de kendim kullanmak üzere satın aldım.  Ürün sorunsuz şeklide ertesi gün elimize ulaştığında, hemen içeriğine göz attım. Gayet lezzetli görünüyordu.

Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Kekik ekstresi, zencefil ekstresi, nane yağı, karabaş otu ekstresi, ardıç ekstresi, C vitamini gibi sevdiğim tatları barındırmasına çok sevindim. Düzenli şekilde kullanmaya başladım. Erkek arkadaşım da kullanmaya başladı. Abartmıyorum, 2 gün sonra öksürüğü kesildi, halsizliği yok oldu. Kendisi ayrıca alerjik Rinit hastası olduğu için, nefes alış verişlerinin rahatladığını ve ayağa kalkabildiğini anlattı. 

Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Kendi kullanım görüşüme gelirsek, sabahları çok dinç ve enerjik uyanmaya başladım. Rahat ve huzurlu uykuya dalabildim. Sanki nefes alma kalitem değişti güçlendi. Halsizliğim tamamen yok oldu diyebilirim. Hiç bir yan etkisi olmadı. Zaten eskiden beri kullandığım bitkisel içerik ve vitaminlerden hazırlandığı için tadına da aşinaydım sanki. Gayet lezzetli, ferah naneli ve kolay içimli bir şurup.  

Güçlü bağışıklık sistemi için lezzetli takviye

Ürünü içeceklerinize ekleyerek de kullanabiliyorsunuz. Mesela ben limonata ve detoks içeceklerime de ekliyorum harika bir lezzet oluyor. Üründen çok memnun kalınca, diğer aile üyelerimize de satın aldık. Faydalarını anlatmakla bitiremiyorum cidden yaşamanız lazım. Hiçbir kimyasal koruyucu, genetiği değiştirilmiş tohum, zirai ilaç, antibiyotik ve pestisitler,  boya ve renklendiriciler, ağır metaller içermeyen bu ürünü siz de kesinlikle denemelisiniz. Güçlü bir bağışıklık sisteminin şart olduğu günümüzde, beğeninizi kazanacak bir ürün olacak. 

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

DurustAdam
6 ay önce

Şunun 15mli c vitamini olarak 3 mandalinaya yakın. Hemde yerli üretim 👌

1 0 Cevapla
Araltun
6 ay önce

Bu ürün de %100 yerli üretim :) değilse kesinlikle kullanmazdım...

0 0 Cevapla
Hikmet
5 ay önce

fiyat bilgisi yok ama fayda görmelerine sevindim

1 0 Cevapla
Araltun
5 ay önce

Hikmet Bey 147 Tl. ye almıştık, ayrıca ikili kampanyası vardı 1 alana 1 şişe hediyeli idi sonra ondan da aldık.

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.