36 saat dayanıklı rimel

Araltun
6 ay önce

36 saat dayanıklı rimel

Kirpik tipimize göre rimel seçmenin önemini bir çok kadın iyi bilir. İnce ve zayıf kirpikleriniz var ise mutlaka hacim veren ve kıl fırçalı rimelleri tercih etmelisiniz. Maybelline Colossal  36H Maskara bana hediye olarak gelen ve hacim, kalıcılık ve suya dayanıklılık vaadi olan bir rimel. 


36 saat dayanıklı rimel

 Rimele ismini veren 36 saatlik kalıcılık etkisini hiç denemedim.  Açıkçası eve gelir gelmez makyaj temizleme işine başlayan biri olarak ve sabah saatlerinde sürdüğümü var sayarsak,  10 saat kadar kirpiklerimde kaldı.  Siyah sarı şık ambalajı ve dolgun, sık kıllı ve büyük bir fırçaya sahip. 


36 saat dayanıklı rimel

Rimelin kıvamı koyu siyah ve kremsi. Maskara formülünde balmumu, karnauba mumu, jojoba yağı, ve suni ipek bulunuyor. Gerçekten de kalıcılığı çok fazla , kirpiklerinize zamk gibi yapışıyor adeta, çok çabuk kuruduğu için rimeli sürerken, ikinci katı uygulayacaksınız biraz elinizi çabuk tutmalısınız. Fakat oldukça zor temizleniyor. Asla misel sular ile çıkarmaya çalışmayın. Kirpikleriniz tek tek dökülür çıkarmaya çalışırken. 


36 saat dayanıklı rimel

Ben en iyi sonucu, makyaj temizleme yağı ile aldım. Bir de az miktar Hindistan cevizi yağı ile yavaş yavaş çıkarmak işe yaradı. Gözlerimde ağırlık yaptı. Açıkçası bu beni biraz rahatsız etti.  Göz altlarına dökülme yapmaması olumlu özelliklerinden. Fakat topaklanma yapmıyor iddiası asla doğru değil. Benim için ikinci katı sürmek imkansız. Çünkü topak topak bir görüntü verdi.


36 saat dayanıklı rimel

 Düzgün bir şekilde tek kat sürmek benim için yeterli oldu.  Düz ve aşağı bakan kısa kirpikleriniz var ise, mutlaka kirpik kıvırıcı alet ile kullanmak şart, değilse çok kötü bir görünüm verir.  Çünkü ürün kıvırma ve uzatma etkisi vermiyor. Tamamen, yoğun siyahlık ve hacim rimeli kendisi. Fırçası oldukça büyük bu da kullanımda zorluk yaratıyor , mutlaka göz kapağınıza bulaşıyor. Yelpaze fırçaların yarattığı muazzam etkiye alışınca, bu düz kıl fırçalar asla tatmin edici değil benim için. 


36 saat dayanıklı rimel

Güncel fiyatı 75-100 Tl. arası , fakat dürüst olmak gerekirse, bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum. Maybelline markasının bu fiyata çok daha iyi rimelleri var.  Belki yaz mevsiminde aşırı terlediğimiz zamanlarda, kalıcı bir etkisi olduğu için kullanılabilir. Benim için asla yeterli olmadı. Yola emektar yıldızım Maybelline lash sensational ile devam. Bence Maybelline markasının gelmiş geçmiş en iyi rimeli olur kendisi.  Olmadı, Colossal 36H seninle anlaşamadık tatlım :)

2.0
tavsiye etmiyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.