Bütçe dostu ve iyi performans veren rimel

Araltun
5 ay önce

Bütçe dostu ve iyi performans veren rimel

Bütçe dostu ve iyi performans veren rimel

Son zamlardan sonra, kozmetik ve makyaj ürünlerinin fiyatları bir hayli arttı biliyorsunuz. Özellikle ünlü ve çok tutulan markaların ,ürünlerinin yanına yaklaşmak imkansıza yakın maalesef. Çoğu yurt dışından gelen markaların, uygun fiyatlı muadillerini arıyor gözlerimiz. Sizi, fiyat ve performansı ile sizi oldukça şaşırtıp beğeninizi kazanacak bir rimel ile ilgili haberdar etmek istiyorum. Ürünü Rossmann mağazasından, 26,50 TL fiyatı ile satın aldım. Essence 24 Ever serisinde 2 çeşit rimel bulunuyor. Birisi kıl fırçalı olan Defined.

Bütçe dostu ve iyi performans veren rimel

Diğeri ise benim satın aldığım Bold Volume. Mağazada Essence standında ürün testerlarına göz attığımda, kıl fırçaları kullanmayı sevmediğim için, Defined yerine ,silikon taraklı fırçaya sahip olan Bold Volume olanı tercih ettim. Essence bir Alman firması, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyor. Hayvanlar üzerinde test yapmayan cruelty-free bir marka olması ile de tercih sebebi oluyor. Sık sık yaptıkları indirimler ve özel günlerde yapılan kampanyalarla da zaman zaman çok komik rakamlara ürünler satın almak mümkün oluyor.

Bütçe dostu ve iyi performans veren rimel

Hafta sonu aldığım ürünü, eve gelir gelmez denedim. Dışarı çıkarken yaptığım makyajımda denediğim bu rimele gerçekten bayıldım. Yeni nesil rimellerde, yelpaze model denilen yukarı doğru kıvrımlı fırçalar, kısa ya da düz kirpikleri uzatmak ve kıvrım vermesi bakımdan çok beğeni alıp tercih ediliyor. Son dönemde sadece bu tarz fırçası olan rimelleri satın alıyorum ve Essence Bold Volume Mascara da performansı ile beni oldukça mutlu etti. Fırçası kirpikleri kolayca kavrıyor. Kıvamı çok ideal ve oldukça siyah bir renk veriyor.

Bütçe dostu ve iyi performans veren rimel

İçeriğinde, E vitamini , kenevir tohumu, kenevir tohumu, badem yağı ve jojoba yağı ile bakımlı ve net kirpikler vaat ediyor. Paraben, silikon, alkol ve parfüm gibi zararlı maddeler içermeyen bu rimeli, hassas gözlere sahip olan kadınlar da güvenle kullanabilecekler. Gece boyu asla akma ve bulaşma yapmadı. Göz altına dökülme sorunu da yaşamadım. Ayrıca gözlerimde ağırlık yapmadı. Sadece bu özelliği için bile kullanmaya değer diyebilirim. Bu kadar kalıcılığa rağmen, göz makyajı temizleyicisine gerek kalmadan, sadece makyaj temizleme jeli ile kolayca kirpiklerimden kolayca çıkarabildim. Kirpiklerimde dökülme ya da batma da yaratmadı. Kısacası uygun fiyatlı ve güzel etki veren simsiyah bir rimel kendisi. Mutlaka şans vermelisiniz. Ayrıca şu an en uygun fiyatı Rossmann mağazalarında bulmanız mümkün.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.