Sağlıklı ve şık gözlük

Açıklıyorum Mobil
ilaynur473
1 yıl önce

Sağlıklı ve şık gözlük

Hepimiz biliyoruz ki güneş gözlüğünün gözlerimiz üzerinde etkisi oldukça fazladır ve çok önemlidir. Bir çoğumuz Güneş gözlüğünü sadece aksesuar olarak kullansak ta sağlimiza etkisi oldukça fazladır. Güneş gözlüğünü şık bir takım ile ya da çok spor bir giysi ile kullanabiliriz. Ve bu kullanım özellikleri kullanan bireye farklı bir hava katar . Bu yüzden bazen sadece süs olsun diye seçtiğimiz bu gözlükleri aslında sadece cam rengine ya da gözlük çerçevesinin şekline bakarak almamalıyız. Gözlük seçerken estetiğimizi düşünmenin yani sıra camın özelliğine de bakmalıyız. Çünkü güneş gözlükleri hem aksesuar olarak hem de göz sağlığımiz için gereklidir. Bunun bilinciyle ben gözlük arayışına giriştim. Tabi ki orijinal cam ve gözlük fiyatları oldukça fazla olduğu için ben istediğim markanın güneş gözlüklü günü alamadım ancak uzun araştırmalarım sonucunda BİLGE KARGA markasını buldum ve bu markanın kullanıcılarının çok fazla olması bana güven verdi. Beğendiğim bu gözlük bir çok alışveriş sitesinde Bilge karga markasının kadın siyah bianca black güneş gözlüğü olarak geçmektedir. Bakındığım internet sitesinde 1000 e yakın yorumun bulunması ve yorumların çoğunluğunun iyi yönde olması bu gözlüğün görünüşünü de oldukça beğenmemin etkisiyle heyecanla istemiştim. Gözlerimiz çok fazla UV ışınlarına maruz kalması bir çok göz hastalığının oluşumu ile bağdaştırılabilir.

Sağlıklı ve şık gözlük

Cildimizi korumak için saçlarımızı korumak için bir çok krem kullaniyoruz. Ancak gözlerimizi de korumayı unutmamalıyız. Ama üzülerek söylüyorum bir çok insan güneş ışınlarının gözümüzde bırakacağı hasardan halâ habersizdir. Ve yalnızca yaz aylarında değ tüm yıl boyunca güneşten gelen zararlı ışınlar gözlerimizi etkiler. Bu sebeple dışarda oldugumuz zamanlar yaz ya da kış ayı farketmeksizin güneş gözlüğü kullanmayı ihmal etmemeliyiz. Uygun bir fiyata aldığım bu gözlüğü güneşte kullanınca bayağı etkili bir gözlük olduğunu ve gelen güzel yorumların boşuna çıkmadığını görmüş oldum. 

Sağlıklı ve şık gözlük

Benim kafam küçük olduğu için gözlük kenarları kafamı sıkmadı fakat biraz büyük bir yüzü olan kişileri yan tarafları sıkabilir. Ben yuvarlak yüzlü olduğum için köşeli olan bu ürünü kendime çok yakıştırdim. Yüz yapısı yuvarlak ve kafasi büyük olmayanlara öneririm. Sadece bana gelen üründe gözlüğün sağ sapı biraz gevşek geldi. İade edebileceğim bir seviyede değildi.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
fatma_doganay
4 ay önce
Yaklaşık 5 aydır severek kullandığım favori güneş gözlüğüm. Güneşin göz alıcı o parlaklığına karşı o hassas gözlerinizi güneşin parlak ve zararlı ışınlarından korumak istiyorsanız ve gözlerini korurken aynı zamanda şık ve havalı gözükmek istiyor ve yine aynı zamanda maddiyat açısından sizi de zorlam...
Leopar desenli minimal güneş gözlüğü
Leopar desenli minimal güneş gözlüğü
Leopar desenli minimal güneş gözlüğü
+1