Hp tank 515 serisi

saitsapmaz
9 ay önce

Hp tank 515 serisi

Hp tank 515 serisi

23.08.2021 tarihinde hepsi buradadan aldım. Ürünün fiyatı aldığımda 1498 TL idi. Şu an 3121 TL görünüyor. Günlük kullanım için almıştım. Çok fazla çıktıya ihtiyacım olmuyor ihtiyaç olduğunda evde bulunacak mantığı ile aldım. 7 aydır kullanıyorum. Genel olarak memnunum fotokopi çekme özelliği var. Bu gayet güzel çalışıyor. En çok kullandığım işlevi fotokopi zaten. Ağa bağlı bütün cihazlardan kullanılabilmesi de cok faydalı. Renkli çıktı alma özelliği var. Mürekkepleri doldurmak Çok basit. Ayrıca kutu içeriğinde uzun süre yetecek mürekkep geliyor.

Hp tank 515 serisi

Alış amacımı genel olarak karşıladı. Günlük ufak tefek işler için almıştım. Hem renkli hem de siyah beyaz çıktı alma özelliği gayet yeterli. Kağıt haznesi ve çıktı haznesinin kapasitesi de ufak tefek işler için yeterli. Mürekkepler çok basit bir şekilde doldurilabiliyor. Çıktı alma süresi biraz uzun. Siyah beyaz çıktılarda biraz daha kısa olsa da renklilerde gerçekten çok yavaş insanın sabır sınırlarını zorluyor bazen. Fotoğraf çıktısı da alınabiliyor. Ama fotoğraf konusunda çok başarılı değil. Çalışma sesi biraz fazla.

Hp tank 515 serisi

Renkli çıktı da bazen renkleri dağıtıyor. Cihaz bağlantılarında kopma oluyor. Bazen gereksiz yere hata veriyor hatanın sebebini de net olarak açıklamadığı için herşeyi baştan yapmanız gerekiyor. Hesap açıp açtığın hesapla uzaktan kontrol etme çıktı gönderme gibi güzel bir özelliği var uzun sürecek bir çıktı için yolda eve gelirken çıktıyı gönderip geldiğinde hazır olması zaman tasarrufu sağlayabilir. Ayrıca uygulamaları gayet kullanışlı ordan her bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Mürekkep bittiğinde nereden alacağın nasıl bulacağın gibi bilgiler uygulamada yer alıyor.

Hp tank 515 serisi

Fotokopi özelliği çok iyi çalışıyor. Seni gereksiz yere uğraştırmıyor. Tek tuş ile fotokopi cekebiliyorsun. Fotokopi kalitesi de gayet iyi. Kurulumu ve hazırlaması konusunda youtubeda yeterince video var ordan izleyerek kolaylıkla kurulabilir. Ayrıca taşınma esnasında sorun olmaması için taşınırken içindeki kritik malzemeyi sabitleyecek aparatla geliyor. Kurulumdan sonra saklayıp başka bi yere giderken taşırken tekrar kullanılabilir. Sesli çalışması, yavaş çalışması, çok hata vermesi, verilen hatanın nedenini net olarak yazmaması, bağlantı sorunuyla sık karşılaşmak olumsuz yönleri. Bunlar haricinde günlük işler için uygun.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.