yelizyesim
yelizyesim
1 ay önce

Pürüzsüzlük Hissiyatı

Aklınızda fondöten almak varsa önce bu yazıyı okuyun derim. Son zamanlarda aldığım fondötenlerde ya cildimle uyumlu renk tutturamıyordum ya da cildim fondöteni deyim yerindeyse kusuyordu. Sonrasında cildimde oluşturduğu sivilceler de cabası.. Loreal Paris True Match bakım yapan Fondöten 2r rose vanilya’ yı keşfetmemle bütün algım değişti. Bakım yaptığını iddia eden fondöten mi olur demeyin! Öncesinde ben de tam olarak bu cümleyi kurdum ve BAM!!!! Cildim tam anlamıyla harika görünüyordu.

Pürüzsüzlük Hissiyatı

İçerisindeki aloe vera, hyalüronik asit ve nemlendirici baz antioksidanlar cildini bir adım ileriye taşıyor. Doğal bitişi, hafif formülü ve harika uyumlu renkleriyle son günlerin en trend fondöteni. Tenimi kusursuz bir forma ulaştırdı resmen. Cildimle bütünleşti ve güzellik ritüellerimde listenin başında yerini aldı. Üzerine gelecek ten makyajımın duruşunu güçlendirdi ve cildimi tek bir renk tonunda buluşturdu. Güneşten kaynaklı oluşan cilt lekelerimi tamamen kapattı ve ayrıca bu beni daha mutlu etti. Loreal Paris True Match bakım yapan fondöten 2r rose vanilya rengi muhteşem bir örtücülüğe sahip!

Pürüzsüzlük Hissiyatı

Fiyat olarak 3-4 kat daha fazla olan kimi fondötenlerden daha iyi bir bakım fondöteni! Hem de incecik bir yapısı var, normal bir fondöten fırçasıyla saniyeler içerisinde cildinize uygulayabiliyorsunuz. Birçok fondöten denedim ama özellikle fotoğraf çekimi sırasında kullanıldığında harika sonuçlar veren en iyi ürün bu! En önemlisi bu fondöteni düzenli kullandığında cildinin çok daha pürüzsüz, dengeli bir tonda ve son derece sağlıklı göründüğünü kendi gözlerinle göreceksiniz.

Pürüzsüzlük Hissiyatı

Birçok fondötenin temel sorunu çizgilere dolmasıdır. Benim de en çok çekindiğim konu buydu başta! Özellikle dudak çevresindeki çizgilere dolmayışı beni çok şaşırttı. True Match bakım yapan fondöten 2r rose vanilya dikdörtgen cam şişede, gümüş pompalı ambalajında! Sade ve şık bir ambalajı olduğunu düşünüyorum. Pompası gayet başarılı bir şekilde çalışıyor ve kontrollü miktarda istediğin kadar ürün alabiliyorsun. 30 ml olan ürün açıldıktan sonra yaklaşık olarak 12 ay boyunca rahatça kullanılabiliyor ve SPF17 içeriyor.

Pürüzsüzlük Hissiyatı

Yani hem bakım yaparken hem de güneşin zararlı etkilerinden koruyor! Cildinizde gerçek uyum yakalamak istiyorsanız bu fondötene bir şans vermeniz gerekiyor.

Pürüzsüzlük Hissiyatı


yelizyesim
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var