eminegokmen
eminegokmen
1 ay önce

Yaz Kokusu Duyardım Kışın Ortasında Bile :)

Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu söylemeliyim ki parfümün kokusu mükemmel. Nasıl ki her şeyin bir modası var, şu an modada olan bir koku bu. Çiçek dolu bir bahar günü gibi kokuyor. Çiçek kokusu sevenlerin çok seveceği bir koku. Çok yumuşak ve hafif bir kokuya sahip. Rengi ve kokusu tam yaza uygun bir parfüm. Asla insanı rahatsız etmiyor.

Yaz Kokusu Duyardım Kışın Ortasında Bile :)

Ben uzun zamandır güzel bir koku arıyordum fakat bir çoğunu bir kez kullanıp ikincisini almaya cesaret edememekle kaldım. Ama incandesse lotus edp ürününü bir kereden fazla alacağım kesinleşti. Benim favori kokum çiçek kokuları ama bazı parfümlerde çiçek kokularına şeker kokusu da karıştırılıyor.

Yaz Kokusu Duyardım Kışın Ortasında Bile :)

Ben bu problemle çok karşılaştım. Ama Avon incandesse lotus edp parfümünde kesinlikle şeker kokusu yok. İnsanın içini baymayan bir kokusu var. Sıkıldıkça parfümü kokluyorum ve gerçekten parfümün üstünüzde huzur yaratma etkisi var. Ürünün şişe şekli ve rengi çok güzel. Aynı zamanda boyutu da çok kullanışlı. Sabah evden aceleyle çıktığımda, parfüm sıkmaya vaktim olmadığında küçük çantalarımdan birine atsam bile çantaya sığabiliyor. Buna rağmen şişedeki parfüm miktarı kullanıcıya yetiyor. Yani parfüm şişesi 50 ml olmasına ve bu kadar beğenip sık sık kullanmama rağmen hala bitmedi, hatta yarısına bile gelmedim. Aslında bunun sebebi de parfümün çok kalıcı olması.

Yaz Kokusu Duyardım Kışın Ortasında Bile :)

Evden çıkmadan önce sıktığım halde akşam eve dönerken hala üstümde kalıyor. Gerçekten harika bir performans. Fiyat - performans açısından inanılmaz derecede kaliteli bir ürün. Muadilleri arasından en uygunlarından biri olması da başka bir artısı. Benim cildim bu tarz parfüm gibi kokulu şeylere alerjik reaksiyon gösterebilen bir cilt olmasına rağmen Avon incandessence lotus edp bana hiçbir şekilde rahatsızlık vermedi. Parfümü kullandığım ilk günden beri çevremdeki insanlar kokuyu fark etti ve herkes çok beğendi.

Yaz Kokusu Duyardım Kışın Ortasında Bile :)

Arkadaşlarıma da önerdim ve şu anda kullanan üç arkadaşımda çok memnun parfümden. Onlara da arkadaşları soruyormuş. Kullanan kimle konuşsam herkes parfümden çok memnun. Benim de 'uzun zamandır çiçek kokulu parfüm arıyorum fakat bir türlü güzel bir koku bulamadım' diyen herkese önereceğim bir ürün. Aklınızda soru varsa çekinmeden almalısınız. 

Yaz Kokusu Duyardım Kışın Ortasında Bile :)

eminegokmen
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var