Saten gibi saçlar

Açıklıyorum Mobil
Araltun
7 ay önce

Saten gibi saçlar

Saten gibi saçlar

Pomellos markasını duydunuz mu bilmiyorum. Ben ilk kez bir Migros alışverişimde tanıştım kendisiyle. Daha önce sülfatsız mavi şampuanını satın alıp bayıla bayıla kullandığımı anlatmıştım. Sarı saçlarımla çok iyi anlaşan bu şampuandan sonra, artık her indirimde stoklamaya karar verdiğim bir marka oldu Pomellos. Ürünlerini kendi sitesinde, Migroslarda,arada sırada Trendyolda ve yetişebilirseniz Watsons mağazalarında bulabilirsiniz, çünkü çok çabuk tükeniyor maalesef. Evet bence abartılması gereken bir marka. Ayrıca bir Türk firması olması gurur verici, çünkü gerçekten çok başarılı ürünleri var.

Saten gibi saçlar

Bu seferki Migros indiriminde, Besleyici onarıcı çeşidi olan, hindistan cevizli ve cadı fındığı (macadamia) içeren şampuanını satın aldım. İndirimli fiyatı ile 27 Tl. olan ürün normalde 59 Tl.'ye satılıyor. 500 ml. boyutu ile oldukça bereketli ve pompalı şişesi ile kullanım kolaylığı sunuyor. Basma yeri ve plastiği oldukça kaliteli, deforme olmayan bir şişe tasarımı yapmışlar. Kristal görünümlü , şeffaf beyaz ve akışkan bir formülü var. Misler gibi kokuyor. Kokusuna aşık olabilirsiniz. Kremsi dokuda ve saçtan arındırmak çok kolay oluyor.

Saten gibi saçlar

%100 doğal aktifler içeren şampuan resmen kremli bir şampuan gibi, elleriniz saçlarınızın arasından kayıp gidiyor. Paraben, silikon, fitalat ve renklendirici içermiyor. Kesinlikle saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor. Muhteşem yumuşak saçlarınız oluyor. Bunu daha saçlarınızı yıkarken bile hissetmeniz mümkün. Saçlarınızı kuruturken, saçınıza bakım yapmış gibi kolayca kurutup şekil verebiliyorsunuz. Saçlarınız asla kabarmıyor, tülermiyor, karışmıyor. Ben saç bakım serumu kullanmadan kuruttum. Sonuç inanılmaz. Saten parlaklığında ve bakımlı saçlar yaratıyor. Asla sönük düzlükte değil ama, gayet dolgun ve yumuşak ışıl ışıl saçlarınız oluyor.

Saten gibi saçlar

Abartmıyorum, bir çok pahalı ürünü denemiş biri olarak bu marka abartılmalı bence. Resmen saçlarımın kalitesini değiştirdi. Pomellos firmasına bir tavsiye, daha fazla satış noktasında olmalısınız ve kampanyalarınızı arttırmalısınız. Bir kuaför arkadaşım saçları sağlıklı uzatan bir yağ tavsiyesi istediğimde, mutlaka macadamia yağı kullanmam gerektiğini, çünkü saçta ağırlık yapmadan kolayca emilen ve yağlı his bırakmadan kullanabileceğim en hafif yağ olduğunu, kırıkları onarıp, uzamaya çok yardım ettiğini söylemişti. O günden sonra gözlerim her saç ürününde bu yağı aradı diyebilirim. Pomellos'un bu şampuanında da bu yağı görmek çok hoşuma gitti açıkçası. Sonuç olarak, dip boyası yapan bayanlar bu şampuandan pek hoşlanmayabilir :) süper hızda saç uzatıyor. Saç düzleştiricisine gerek duymayacağınız, kurutup şekil vereceğiniz pırıl pırıl bir görünüm veriyor. Ümidi kestiğiniz saçlarınız mı var? Hemen bu şampuana şans verin ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız :)

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Araltun
11 ay önce
İster doğal sarışın olun, ister röfleli ya da sarı boyalı, en büyük probleminiz, turunculaşan ya da pigmentini kaybetmiş saç renginiz olacaktır. Saça pigment yüklemek, kuaförlerin uzun yıllardır yaptığı bir işlem, fakat son yıllarda, bazı kuaförlük bilgilerinin ifşa olması ile birlikte, evde kullana...
Saçlarınızı sertleştirmeyen mor şampuan mı arıyorsunuz?
Saçlarınızı sertleştirmeyen mor şampuan mı arıyorsunuz?
Saçlarınızı sertleştirmeyen mor şampuan mı arıyorsunuz?
+3