Fileli sekreter koltuğu

rana343
1 yıl önce

Fileli sekreter koltuğu

Remaks fileli siyah sekreter koltuğu tüm günlük ihtiyaçları karşılayabilir. Yüksek havalandırmalı file sırt ile ergonomik olarak tasarlanmış, yumuşak orta sünger minder, oturma pozisyonuna uzun süre sığacak, yorgun hissettirmeyecek. Çalışma masası sandalyesinin alt kısmında, işten sonra rahatlayabilmek için belirli bir eğim derecesi sağlamak için bir gerginlik ayar düğmesi bulunur. Ayar kolu, koltuğun ideal yüksekliğe ulaşması için koltuğun yüksekliğini ayarlamanıza yardımcı olabilir.

Remaks fileli siyah sekreter koltuğun temel Özellikleri:

Ayarlanabilir yükseklik mekanizmasıyla konumunu özelleştirin ve günlük iş deneyimi için mükemmel bakış açısını bulun.

Dayanıklı tekerlekleri, ofisin bir alanından diğerine sorunsuz hareket kabiliyeti sağlar.

Evde veya ofiste bilgisayar çalışması, oyun oynama ve uzun süre oturma gerektiren diğer etkinlikler için kullanılır.

100 kilo ’ya kadar destekleyen Uzun ömürlü ve rahat olacak şekilde tasarlanan fileli ofis koltuğu, çoğu insanın ihtiyacını karşılayabilecek 100 kilo ‘ya kadar destekleyebilmektedir.

Yüksek Kaliteli Kaldırma Silindiri ile Seçilmiş üstün malzeme, dayanıklı, daha sağlam ve daha güvenli, güçlü yük taşıma kapasitesi.

Yeni ofis koltuğu stili, güzel cömert ve güçlü uygulanabilirlik.

Boyut ve görünüm, masa sandalyesinin her yer için yerden tasarruf etmesini sağlar.

Remaks fileli siyah sekreter koltuğu ihtiyacınız olan tüm parçalar ve gerekli araçlarla birlikte gelir. Talimatı takip ederek montajı kısa süre içinde bitirilebilir.

Uygun fiyatlı, ancak modern ergonomik tasarım, Remaks fileli siyah sekreter koltuğu ile artık elinizin altında. Nefes alabilen ve sağlam bir iç içe geçmiş ağdan dayanıklı bir şekilde inşa edilen bu sandalyenin arkası, en iyi bel desteğini sağlarken konfor ve iyi duruşu teşvik edecek şekilde üretilmiştir. Tüm şekil ve boyutlara uyacak şekilde tasarlanan tek dokunuşla basınçlı kontroller ister işte ister dışarıda, saatlerce daha fazla konfor sağlayarak koltuk eğimini, koltuk derinliğini, koltuk yüksekliğini ve kol dayama yerlerini kendi özel konfor seviyesine göre ayarlamaya olanak tanır. Bu dayanıklı ve ergonomik ofis koltuğunu çevrimiçi tasarruf için şimdi sepete ekleyin.

3.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.