Hp deskjet yazıcı 304 kartuş uyumlu dolum seti

Herkesburada
5 ay önce

Hp deskjet yazıcı 304 kartuş uyumlu dolum seti

Hp deskjet yazıcı 304 kartuş uyumlu dolum seti

Ekoset HP Kartuş dolum seti HP yazıcı 2630 2632 2620 2633 model serileri tüm 304 kartuş modellerine uyum sağlıyor. Ürün tüm online alışveriş siteleri dahil olmak üzere ayrıca kendi işyeri Web adresi kargo ile kapıya teslim imkanı sağlıyor. Dolum içeriği setinde kartuş bulunmaz mevcut kullanılan boş kartuşların dolumu için gerekli tüm malzemeleri set içeriğine dahil edilmiştir. Kartuş dolum işlemi kartuşların ilk üretim aşamasında yapılan dolum kanallarından yapılır Kartuş üstünde bulunan etiket çıkarılır bu işlemi yaparken çok dikkatli olmalıyız Kartuş cip devresi zarar vermekten kaçınmalıyız Hangi kanalın hangi renk olduğunu anlamak için set içinde verilen ağaç kürdan ile renk kontrolü yapıp yine set içinde bulunan dolum enjektör ile mürekkep çekip hangi kartuş gözüne mürekkep ilave edeceğimizi karar vermiş oluruz.

Hp deskjet yazıcı 304 kartuş uyumlu dolum seti

Her ayrı renk mürekkep için ayrı enjektör kullanmalıyız Bu enjektörleri atmayıp tekrar dolum işleminde kullanabiliriz Kartuş ürünleri dolumu mürekkep firması videolu eğitim desteği ile nasıl yapılacağına dair görsel olarak hizmet veriyor. Kartuş dolumu işlemi sadece mürekkep ilave etme işlemidir. Kartuşa veya Yazıcı bir zarar vermez Kartuş cip devresi, Mürekkep kartuşu sağlıklı sorunsuz olduğu sürece bu kartuş dolum seti ile işimizi rahatça görürüz.

Hp deskjet yazıcı 304 kartuş uyumlu dolum seti

Ekoset dolum seti içeriğinde kartuş dolum yaparken ihtiyacınız olan tüm gereçler bulunuyor Ayrıca bir Eko Kartuş Dolum Seti Kullanım kılavuzu yer alıyor Dolum işleminde en iyi sonucu almak için kartuş mürekkebi tamamen bitmeden ilave mürekkep doldurulması uzun süre boş olarak kartuş bekletilmemesi ve mürekkep kartuş uçlarında kuruma tıkanma olmaması için bir kaç haftada bir çıktı alınmalıdır. Kartuş dolumu genel prensip kartuş iç süngeri mürekkep taşmadan acele etmeden yavaş yavaş enjekte edilmelidir. Hızlı dolum yapılması kartuş içindeki süngerin köpürmesi hava kabarcık yapması dolayı mürekkep akışına engel olur. Dolum yaparken kartuş taşma yaparsa enjektör ile bir miktar mürekkep geri çekilmesi gerekiyor. Fazla dolan kartuş akma yapar akma kesilmeden yazıcı takmayınız

Hp deskjet yazıcı 304 kartuş uyumlu dolum seti

Ekoset yazıcı kartuş dolumu sonrası yazıcı boş sayfa alınması silik soluk baskı hatası eksik karakter basımı sayfanın yarısından sonra silik renkli çıktılarda renk hataları veya soluk baskı gibi hatalar mürekkep akışındaki sorunlardan kaynaklanabilir. Sağlıklı bir kartuşta mürekkep çıkışı bir peçete üzerine bastırıldığı zaman siyah tek renk renkli üç rengin net olarak görülmesi gerekiyor. Ekoset kartuş dolum seti eğitim videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Set içeriği kullanım kılavuzu yanında görsel eğitim videoları bize nasıl yapılacağı konusunda faydalı bilgiler veriyor Her şey gönlünüzce olsun sağlık mutluluk dolu günler dilerim.

1.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.