Mini boy kartlık ve cüzdan.

togiksk
5 ay önce

Mini boy kartlık ve cüzdan.

Mini boy kartlık ve cüzdan.

Secrid Miniwallet cüzdan RFID( temassız işlem ) korumalı mini boy kartlık ve cüzdandır. Kredi kartlarınızdan sizden habersiz hiçbir şekilde herhangi bir temassız işlem gerçekleştirilmesine müsade etmeyen bir cüzdan modelidir. Secrid Miniwallet cüzdan Hollanda üretimi özel deri malzemelerden imal edilmektedir. Uzun yıllar kullanım için uygundur. 6 karta kadar haznesi vardır. Ayrıca içerisinde banknot ve kimlik , ehliyet gibi kişisel belgelerinizi koyabileceğiniz bölümleri bulunmaktadır. Secrid Miniwallet pantolon veya ceket ceplerinizde rahatlıkla sığabilecek boyuttadır. Çok kaliteli malzemeden imal edilmiştir.

Mini boy kartlık ve cüzdan.

Secrid Miniwallet mini cüzdanı yaklaşık 10 yıldır kullanmaktayım. 10 yıldır kullandığım Secrid Miniwallet cüzdanım kahverengi deriden imal edilmiş Hollanda malı bir üründür. 10 yıldır kullanmama rağmen kaliteli malzemeden imal edildiği için üründe herhangi bir deformasyon veya dikişlerinde açılma bulunmamaktadır. Uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli bir cüzdan / kartlık ürünü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu ürüne alıştıktan sonra kesinlikle büyük boy herhangi bir cüzdan ve benzeri kartlık taşımayacaksınız. Hem cüzdan hem de kartlık olarak 2 fonksiyonlu bir üründür.

Mini boy kartlık ve cüzdan.

Ürünü yaklaşık 10 yıl önce 300 lira gibi bir ücret ödeyerek satın almıştım. O gün koşullarında dahi fiyatı alternatif ürünlere göre yüksek olması açıkçası biraz garibime gitmişti fakat denemek istemiştim. 10 yıldır kullandığım ürün o kadar kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilmiş ki aynı şekilde 10 yıl daha kullanabilirim gibi duruyor. Bundan dolayı bu markanın kartlık veya cüzdan ürünlerini almayı düşünen arkadaşların bunu bilerek satın almalarını çok uzun yıllar ürünün sağlıklı şekilde kalacağını bilmelerini isterim.

Mini boy kartlık ve cüzdan.

Secrid Miniwallet kartlık / cüzdan ürünleri güncel döviz kurları nedeni ile 1000 - 1400 TL aralığında fiyata sahip olan ürünlerdir. Rakam olarak gerçekten muadillerinin kat ve kat üzerinde olan Secrid marka ürünlerin satın alındığında çok uzun yıllar kullanılacağı ve gerçekten kaliteli deri ürünlerinden imal edildiğini bilmenizi isterim. Secrid Miniwallet ürünleri Hollanda' da imal edilmiş % 100 Made in Holland ürünlerdir. İmkanı olan ve bu tarz prestijli markalara merakı olan arkadaşlara Secrid ürünlerini kesinlikle tavsiye ediyorum.

1.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Llesya
4 ay önce

Fiyatı çok yüksek bir ürün

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.