Akıllı bileklik

guzinshn
5 ay önce

Akıllı bileklik

Akıllı bileklik

Herkese merhabalar. Bugün sizlere almış olduğum mi band 5 akıllı bileklikten bahsedeceğim. Ürünü 1 sene önce aldım. Öncesinde mi band 4 kullanıyordum ondan da çok memnun kalmıştım. 5 çıkınca onu aldım. akıllı bileklik gerçekten çok kullanışlı rahat. Özellikle kullanımı çok kolaydır.
Ürünü internetten bir siteden sipariş ettim. Ürün 3 günde elime ulaştı Kargo hızı gerçekten çok iyiydi. Satıcı da çok ilgili ve alakalıydı. Sorulara hemen cevap verdi ve sizi tatmin edici cevaplar veriyordu. Ben çok memnunum.

Akıllı bileklik

Bir kere ürün gerçekten muazzam kalitede özellikle kordon çok güzel. Hemen hemen bütün özellikler var. Şarjı da çok uzun gidiyor. Bana çok rahat 15 gün şarjı dayanıyor. Akıllı bileklik orijinal kutusunda geliyor. İçinde şarj kablosu ile birlikte geliyor. Genel olarak başarılı bir ürün. Bence çok yüksek fiyatlar ile akıllı saat almaya gerek yok. Spor yapanlar için bir çok özellik mevcut. Egzersiz çeşitleri nabız hızı vs. En önemlisi Türkçe dil desteği de mevcuttur. Günlük yaşama çok uygun.

Akıllı bileklik

Akıllı bileklik de nerdeyse tüm özellikler var. Bunlardan bir kaç tanesinden bahsetmek istiyorum. Kolayca telefona bağlanıyor. Müzik dinlerken bileklikten rahatça ses ayarı yapıp şarkı değişimi yapabiliyorsunuz. Hava durumu , stres , oksijen seviyesi ,kalp atışı, bildirimler , etkinlikler , egzersizler vs bir çok özellik bulunuyor. Telefonuna gelen mesajları ve bildirimleri görebiliyorsunuz. Telefonunuz çalarken arayan kişiyi yine görebiliyorsunuz. Ben çok memnum kaldım. Severek kullanıyorum ve her gün takıyorum. Bileklik suya da dayanıklıdır. Duş alırken elinizi yıkarken çıkarmazsanız da hiç bir şey olmaz.

Akıllı bileklik

Saati kordondan ayırmadan çıkarmadan şarj edebiliyorsunuz. Uyku saatinize kadar her şeyi biliyor. Egzersiz modları gerçekten muazzam. Ben bayılarak kullanıyorum. Özellikle sporcular için tavsiye ederim. Yaktığınız kaloriye kadar gösteriyor. Saatin arka planını beğenmezseniz telefondan uygulamaya girip oradan istediğiniz bir ara yüz seçebilirsiniz. Ya da galeri den istediğiniz fotoğrafınızı seçip koyabilirsiniz. İnanılmaz güzel kordonu var. Hiç rahatsız etmiyor yumuşak silikon kordonu var. Benim en beğendiğim özelliği kamera özelliğidir. Birden fazla renk seçenekleri ve değişik kayışlar , kordon seçenekleri de mevcuttur. Alın pişman olmazsınız.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
berat_kaya
3 ay önce
Xiaomi mi band 5 cihazını 8 ay önce Trendyol üzerinden satın aldım , ürün iyi bir batarya yapısına sahip pil ömrü ortalama olarak 2 hafta . Cihazın amoled ekrana sahip olduğundan dolayı ekran kalitesi gayet iyi . Suya dayanıklı olduğundan dolayı normal su çarpmalarına dayanıklı olup herhangi bir sık...
Ucuz Fiyatlı Akıllı Bileklik Almak İstiyorsanız İdeal
Ucuz Fiyatlı Akıllı Bileklik Almak İstiyorsanız İdeal
Ucuz Fiyatlı Akıllı Bileklik Almak İstiyorsanız İdeal
+1
Yunus0455
4 ay önce
Selam millet var kaskosu Bugün ben hariç Türkiye'deki herkesin incelediği Mi Band 5 inceliyorum ürün Elime çok hızlı ulaştı Çünkü Express Kargo ile aldığım ürünün linkine aşağı ekliyorum oradan ulaşabilirsiniz express kargoyu seçerseniz biraz daha az gümrük vergisi ödersiniz gümrük vergisi vesaire n...
Bu akıllı saati kesinlikle alın
Bu akıllı saati kesinlikle alın
Bu akıllı saati kesinlikle alın
+1
Baybars
5 ay önce
Xiaomi firması bu cihazını her ne kadar "Bileklik" olarak tanıtsa da bence çoğu akıllı saat diye nitelendirilen cihazdan hiç bir farkı yok.Hatta hiç bir farkı olmadığı gibi basit kullanım ve sonuç odaklı özellikleriyle akıllı saat sevicilerini Xiaomi tabiriyle bileklik sevicisi yapabilir.Benim ürünü...
Yeni nesil 'bileklik'
Yeni nesil 'bileklik'
Yeni nesil 'bileklik'
+1