Epson l565 ile anılar daha renkli

MURATAKSOY
5 ay önce

Epson l565 ile anılar daha renkli

Epson l565 ile anılar daha renkli

Epson L565 yazıcı, tam bir emektar, işini layıkıyla yapan bir usta gibi çalışır, size fazla masraf çıkarmadan renkli ve siyah-beyaz çıktılar almanızı kolaylaştırır. Bundan daha öncesinde tanıdığım, bildiğim Canon markanın tonerlerine dolum yapmaya yetişmek çok zordu. Kartuş fiyatları ise ateş pahası, 2 kartuş fiyatı, cihazın fiyatında idi. Küçücük kartuşlar neden bu kadar pahalı anlamak mümkün değildi. Bu denli pahalı olmasına karşın,150-200 sayfa çıktı zor alınabiliyordu ve kendin dolum yapma şansın yoktu. Doluma götürdüğün kartuşları, dolumdan geldiği zaman, cihaz orjinal dolum olmadığını bilip, kabul etmiyordu. Bütün bunların astarı yüzünden pahalı diyerek cihazı kaldırıp kenara koyduğum zamanda,EPSON L565 yazıcı ile tanıştım.Gayet güzel çıktı veriyordu,boya hazneleri geniş ve bir dolum ile en az 1000-1500 sayfa çıktıyı abartısız veriyordu.

Epson l565 ile anılar daha renkli

Bu yazıcıdan çok aşırı ucuza geldiği için hemen her fotoğrafın a4 boyutunda çıktısını alsanız bile yine 1 yıl sizi bir dolum ile götürecektir. Akıllı telefondan wifi bağlantısı ile çektiğin fotoğrafları direk cihaza gönderip, çıktısını alman 10 sn sürmüyor.Evinize yemeğe çağırdığınız dostlarınıza, otururken, çay içerken, sohbet ederken çektiğiniz hatıra fotoğraflarımızı, çıktı alıp verdiğinizde şaşırıp, aynı zamanda da çok mutlu olacaklardır. Değer veren bir dostları olduğu düşüncesi ile sizinle geçirdikleri zamandan keyif alacaklardır. Epson L565 yazıcıda, dakikada 5 veya 6 sayfa çıktı alıp, istediğinizde resim taraması yapıp, bu sayede resimlerin fotoğrafını telefonla çekmeden, istediğiniz ne varsa,yüksek çözünürlükte bilgidayar, harddisk gibi depolama alanlarınıza kaydedebilirsiniz.

Epson l565 ile anılar daha renkli

Kaliteli bir oranda 5760 x 1440 px kalitede aldığınız her resim, albümlerinizi süsleyip, anılarınızı canlı tuttacaktır. Cihazda ayrıca fax gönderme özelliği ile, gerek duyulan zamanlarda istediğiniz kuruma rahatça fax çekebilirsiniz.4 adet toner tankı ile sayısız çıktı almak, 1240 x 2480 piksel resim taramak, Lcd ekran panel ve windows sistemli bu şahane yazıcıda bir adım önde olmak bence.Bunca işi tek başına görüp, yıllarca kalitesini bozmadan 4 fonksiyonu bir arada kullanıcıyla buluşturmakta, yazıcı tarafında Epson markasının taktire değer başarısıdır.Cihazın kağıt tepsisi 100 sayfa almakta, seri çıktılarda 20 dk da kağıt yüklemesi gerekmektedir. Üst üste alınan çıktılarda da kaliteyi bozmadan, aksine cihaz ısındıktan sonra, daha güzel fotoğraf veya evrak çıktıları yazdırılabilmekte.

Epson l565 ile anılar daha renkli

Cihazla, eşleştirilen her akıllı telefonu hemen tanıyıp, telefon ve cihaz aynı ortamda olmasa bile, uzaktan e posta adresi ile cihaza yazdırılmak istenen her ne olursa olsun, cihazın fişi eğer ki takılı ise, otomatik olarak, hemen yazdırma işlemini başlatıp, çıktıyı tepsiden çıkartacaktır.Siz evde olmasanız da, sizden başka yazıcıyı kullanacak kimse olmasa bile, siz ortamda varmışsınız gibi, bu özellik sayesinde, işinize yarayacak belgeyi çıkartıp, sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Çocuğumuzun okul ödev çıktısı mı gerekli, hiç sorun değil, eşiniz eczaneye gidecek kimlik fotokopisi mi lazım, sorun değil. Uzaktan erişim ile. İşler rayına girer. Bu özellik için gerçekten ayakta alkışlanır marka. Verdiğim paraya değdi diyeceğiniz bir yazıcı bakıyorsanız, hemde tüm fonksiyonları ile dört dörtlük iş yapsın istiyorsanız, ekstra özelliklerde olsa, çok şahane olur diyorsanız.Görüldü,beğenildi,test edildi. Cihaz yeme de, yanın da yat tarzı. Karar sizin.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Llesya
4 ay önce

Artık bu ürünleri almak çok zor

2 0 Cevapla
MURATAKSOY
4 ay önce

@Llesya adlı kullanıcıya cevaben;

Bu ürünler çok arttı fiyat olarak

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.