Arasıra bağlantı sorunu var!

IIIIERENIIII
5 ay önce

Arasıra bağlantı sorunu var!

Arasıra bağlantı sorunu var!

Xiaomi mi band 5 sizin anlık kalp atışlarınızı, stresinizi ve uyuduğunuz zaman uyku takibi yapan kullanışlı bir cihaz bunların yanı sıra titreşimli alarm, etkinlik hatırlatıcı, uzaktan kamera kontrolü, müzik dinlerken ses açma kısma ve geçme işlemlerini yapar. ayrıca nefes egzersizleri programı ile de stresli olduğunuz zamanlarda rahatlamanızı sağlamaktadır. Kalori takibi, adım sayısı, gün içerisinde ki toplam gidilen yol miktarı (kilometre cinsinden) ve beş günlük hava durumu raporu da vermektedir (UV indeksi, rüzgar şiddeti, havadaki nem durumu).

Arasıra bağlantı sorunu var!

Bu ürünü yaklaşık yedi aydır kullanmaktayım. Üründe hem telefonun bluetooth açık olmasına rağmen bağlanmıyor nedenini bilmiyorum belki de sorun telefondadır. Cihazdaki egzersiz yaparken verilerinizi takip edebilirsiniz. Bilekliğin içinde verileri tutabilmekte yani telefona bağlı olamasanız da verileriniz kaybolmamakta ayrıca eski adı ile mi fit yeni adı ile Zepp Life uygulamasıyla bağlantılı çalışmakta kilo, yaş ve yaşadığınız bölgeyi girdinizde özelliklerinize göre sizlere bir rakam sağlamakta bu yürüyüşünüzden 120 kalori yaktınız şeklinde uyku takibi sayesinde de kaçta uyuduğunuzu ve saat kaçta hangi uyku evresinde olduğunuzu öğreniyorsunuz.

Arasıra bağlantı sorunu var!

Bilekliğin bir özelliğinden daha bahsedeceğim mesela siz sokakta yürüyorsunuz egzersizi başlatayım mı dedi siz onayladınız böylelikle egzersiziniz başlamış oldu ve egzersiz devam ederken kalp atışınızı, ne kadar süre egzersiz yaptığınızı, temponuzu, yürüyüş ve koşu için adım sıklığınızı ,aldığınız mesafeyi (kilometre cinsinden), attığınız adımı, yaktığınız kaloriyi vermektedir. Aynı zamanda eğer egzersiz başlatırsanız ve telefonunuzla bluetooth ile bağlıysa anlık konumuzu ve hareket alanınızı da vermektedir. Uygulamasından da saymış olduğum bütün özelliklerin yenilikçi grafikler ile istatistik olarak görüntüleyebilmektesiniz.

Arasıra bağlantı sorunu var!

Bu ürünü eğer almak isterseniz en azından amatör olarak spor yapın yoksa çok fazla işinize yarayacağını düşünmemekteyim. Bilekliğin fiyatı her geçen gün artmakta ne zaman alırsanız kara geçersiniz. Ürün oldukça şık durmakta özellikle farklı renkteki kordonları alırsanız ve üst kıyafetlerinizle uyumlu olduğunda. Ben bu ürünü sizlere tavsiye ederim son bir öneri olarak da cihazı güvenilir bir satıcıdan almanız eğer internetten alıyorsanız ve ürün geldikten sonra kullanım kitapçığında dediği gibi ürünün orijinal olup olmadığını kontrol etmenizdir.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Evet güzel bi inceleme olmuş eline koluna sağlık

3 0 Cevapla
IIIIERENIIII
5 ay önce

Teşekkür ederim.😊

6 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.