dilaraseven
dilaraseven
1 ay önce

Takma Kirpik Etkisi

Harika bir ürün olan L'Oréal Paris Superstar XFiber Siyah Maskara adlı maskaradan bahsedeceğim sizlere. Piyasaya çıktığından beri kullanmaktan vazgeçemediğim bu ürünün iki adımlı uygulamasıyla kirpiklerime takma kirpik etkisi veriyorum. Göz güzelliğimin sırrı olan bu ürünün 1. adım fırçasıyla kirpiklerimi yapıştırmadan, topaklanma yapmadan tek tek ayırarak ve asla ağırlık hissi yapmadan ekstra hacim veriyorum. Kat kat uygulamaya gerek bırakmadan tek katta kökten uca tüm kirpiklere devasa bir hacim kazandırıyor.

Takma Kirpik Etkisi

Bu ürün hacim verme konusunda harika. Özellikle kirpikleriniz düz bir yapıya sahipse kesinlikle bu ürüne şans vermelisiniz. Hem kıvır kıvır kirpiklere kavuşacaksınız hem de size canlı bakışlar kazandırarak adeta Türkan Şoray gözlerinin etkisini yaratacaktır. 2. adım push up etkili fırçayla kirpiklerime ekstra uzunluk katıyorum. S şeklinde uzatma etkili fırçasıyla kirpikleriniz kısa ve seyrekse tam size göre bir adım.

Takma Kirpik Etkisi

L'Oréal Paris Superstar XFiber Siyah Maskara içeren formülüyle de asla gözleri rahatsız etmiyor. Hele de benim gibi önceliğiniz çok belirgin göz makyajı yerine hassas gözlerinize uygun bir makyaj yapmak ise gönül rahatlığıyla bu ürünü deneyebilirsiniz. Tabi hassas gözlerinize zarar vermeden belirgin göz makyajını yakalamak da cabası olacaktır. Gözlerim oldukça hassas olmasına rağmen ben alerjik herhangi bir durumla karşılaşmadım.

Takma Kirpik Etkisi

Yoğun siyah pigmentleriyle daha siyah, daha hacimli, yapışmayan kirpiklerimle tüm gün boyunca gözlerime derinlik katıyorum. Uygulama kolaylığı ve özel fırça kılları ile en küçük tüylere bile ulaşıyor. Adeta benzersiz bir ürün. Temizlemesi de oldukça kolay ve rahat.

Takma Kirpik Etkisi

Tam manası ile bir fiyat performans ürünü. Hacim ve uzunluk etkisini bir arada veren en sevdiğim maskara olan bu ürünü kullananların çok memnun kalacağına eminim. Adından da anlaşılacağı gibi bu kirpik süper starı olan bu ürüne mutlaka şans vermelisiniz. Günlük hayatta biz kadınlar için vazgeçilmez olan ve sıklıkla kullanılan en temel makyaj ürünü olan maskarada kalite en önemlisidir. Denedikten sonra farkı siz de kesinlikle göreceksiniz ve eminim ki sizlerin de benim gibi L'Oréal Paris Superstar XFiber Siyah Maskara 1 numarası olacaktır.

Takma Kirpik Etkisi


dilaraseven
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var