Pratik ve ekonomik yazıcı

TUGBASMSK
5 ay önce

Pratik ve ekonomik yazıcı

Pratik ve ekonomik yazıcı

HP'nin mağazasından aldım. Üç senedir kullanıyorum. Fotokopi çekme, tarama yapılıyor. Kartuş için dört adet bölme bulunuyor. İlk aldığınızda kutuda kurulum CD'si, USB kablosu, kurulum posteri ve dört adet mürekkebi (camgöbeği, siyah, eflatun, sarı) bulunuyor. Kurulumu ve kullanımı kolay. Wifi destekliyor bu sayede telefonla işlem yapılabiliyor. Baskı kalitesi iyi. Baskı hızı ise küçük ofis veya ev için iyi. Çift taraflı baskı otomatik yapılamıyor manuel olarak yapmak gerekiyor o da bu ürünün fiyatına göre gayet normal.

Pratik ve ekonomik yazıcı

Satış sonrasında teknik servis ve müşteri hizmetleri her zaman yardımcı oluyor. Özelliklerinde kağıt haznesine en fazla altmış adet alıyor yazıyor ama otuzdan sonrasında hata veriyor (nadiren). O yüzden kağıdı az az koymak hem sorun yaşanmaması açısından hem de yazıcının hata verip kağıt israf etmemesi açısından daha iyi. Mürekkep doldurmak çok kolay dökülme sıkıntısı yok ve mürekkep uzun süre dayanıyor bu nedenle çok ekonomik. Tarama yapmak çok kolay ve hızlı. Tarama yapılan dosya istenilen formatta kayıt edilebiliiyor. Çoklu bağlantı yapılabiliyor.

Pratik ve ekonomik yazıcı

Wifi ile bağlanmaktansa kablolu bağlanmak daha kolay ve hızlı. Kablosuz bağlanmada bazen dosyayı yazıcıya göndermeyebiliyor veya gönderdiğinde de işlemi biraz geç başlatabiliyor. Fotokopi tek seferde en fazla dokuz adet alınıyor. Daha fazlasını almak isterseniz işlemin bitmesini beklemeniz ve tekrar tıklamanız gerekiyor. Siyah beyaz fotokopi için ayrı renkli için ayrı tuşlara tıklanması gerekiyor. Fotokopiyi ne kadar almak isterseniz o kadar tıklamanız gerekiyor bir kerede adet sayısı seçilebilecek bir imkan sağlamıyor. Fotokopi alma kısmında en zor işlem bu.

Pratik ve ekonomik yazıcı

Mürekkebi çok dayanıklı bu açıdan çok ekonomik. Genel anlamda pratik ve kullanımı kolay. Çıktı alınmasının üstünden bir hafta geçerse başlıklar donuyor. Her yazdırma kafasının belirli bir son kullanma tarihi var üzerinde yazıyor. O tarih geldiğinde yenilemelisiniz. Ben küçük ofiste kullanıyorum günde en fazla elli adet çıktı alıyorum. Ev ve küçük ofis için kullanıma uygun ve hızı yeterli olacaktır. Fakat büyük ofislerde ve günlük fazla çıktı alınacak yerler için yavaş kalacaktır. Almayı düşünen arkadaşlar için tavsiye ederim tam bir fiyat performans ürünü.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

aydin_bahadir
5 ay önce

Cok iyi makina herkese tafsiye edilir

1 0 Cevapla
fatma3983
5 ay önce

Güzel bir inceleme olmuş.

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.