Günlük kullanıma uygun bir saç bakım yağı

Araltun
2 ay önce

Günlük kullanıma uygun bir saç bakım yağı

Günlük kullanıma uygun bir saç bakım yağı

Zor açılan, kolayca karışan ,kabaran ve mat görünümlü saçlarınız varsa, her banyo sonrası, saç bakım serumları ya da yağları kullanmak çok işe yarıyor. Eskiden sadece kuaförlerden satın aldığımız bu bakım serumlarını ,artık tüm kozmetik satışı yapan mağazada bulmak mümkün. Her saç tipine göre ayrı özelliklerde üretilen bu serumlar benim de vazgeçilmez ürünlerim arasında. Firmaların koleksiyon ürünler üretmesini seviyorum. Elidor firması da son zamanlarda doğal sentez koleksiyonu içerisinde 3 çeşit yağ bakım serumu sundu bizlere.

Günlük kullanıma uygun bir saç bakım yağı

Avokado ve üzüm çekirdeği yağı, Hindistan cevizi, nar çekirdeği ve c vitamini içeren bu çeşitlerden avokado ve üzüm çekirdeği olanı satın aldım. Gratis mağazasında 40 Tl satışta olan ürün, 80 ml boyutunda. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Öncelikle ben üzerindeki yazıları okumadan, avokadolu ürünleri sevdiğim için görür görmez sepetime attım. Ben yumuşatması ve parlak göstermesi amaçlı bir ürün satın aldığımı zannetmiştim. Eve gelince üzerindeki tanıtım yazısını okuduğumda, ürünün ağırlık yapmadan saçlarımızı, kalınlaştırıp, gürleştirme vaadi olduğunu gördüm.

Günlük kullanıma uygun bir saç bakım yağı

Ben saç bakım serumu zannetmiştim fakat aslında bir bakım yağı imiş. Yani hem kuru saçınızda hem de ıslak saçınızda kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz saçınızda bekletip durulayabilirsiniz ya da az miktarda ellerinizde yayıp saç uçları ve boyuna, saç serumu gibi kullanabilir ve durulama yapmazsınız. Ürünün kıvamı oldukça yoğun, az miktarda kullanmanız yeterli gelebilir. 3-4 pompa yağ, uzun saçlarınız için ideal. Ürün basmalı , plastik şişede, kalın ve kaliteli bir ambalajda hazırlanmış. Şeffaf şişede olması, içerisindeki kalan miktarı görmek açısından faydalı olmuş.

Günlük kullanıma uygun bir saç bakım yağı

Etkilerine gelirsek, belki keşfedilmemiş bir özelliğini açıklamak isterim. Bu ürün kesinlikle saç yapısını düzleştiriyor. Düz saç hayranları, kesinlikle şans vermeli. Saç düzleştiriciden önce kullanmanız, ekstra bir düzlük sağlıyor. Çok temiz bir içeriği yok elbette fakat nispeten iyi hazırlanmış bir ürün. Harika bir kokusu var, gün boyu hissediyorsunuz saçlarınızdaki kokuyu. Saçlarınızı söndürmeden parlak ve bakımlı bir görüntü veriyor. Ayrıca cidden saçlarınızda ki kalınlaşmayı hissediyorsunuz. Özellikle saç uçlarınız kırık ve zayıf ise gayet güzel toparlıyor diyebilirim. Tam bir fiyat performans ürünü olmuş. Bundan sonra da kullanmaya devam edeceğim. Zayıf, incelmiş, kırık ve söz dinlemeyen saçlarınızı, gayet güzel yola getirip, kalın ve bakımlı hale getiriyor. Açıkçası beklemediğim derecede iyi bir performansı çıkardı.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
eebrugokce
1 ay önce
Merhabalar, hayırlı günler harika açıklıyorum okurları. Bugün sizlere Elidor'a ait doğanın enerjisi saç bakım yağını tanıtacağım. Bu saç bakım yağını kullanmaya başlayalı yaklaşık olarak üç hafta oldu . Nerdeyse her gün kullandığım bu yağı çantamdan çıkaramaz oldum . Üç haftalık kullanımım sonucunda...
Aranan saç bakım yağı!
Aranan saç bakım yağı!
Aranan saç bakım yağı!
+1
Guneşsaraç92
1 ay önce
Herkese merhaba yine güzel ve benim favorilerimden olan bir ürünle geldim sizlere ,benim çok severek kullandığım bir üründen bahsedicem bu ürün bir saç bakım ürünü kokusu yapısı çok güzel ve ben bayılarak kullanıyorum. Bu tarz paylaşımlarda bulunmak benim çok hoşuma gidiyor açıkçası kendi kullandığı...
En favori saç bakım ürünüm
En favori saç bakım ürünüm
En favori saç bakım ürünüm
+1