Aşk sarmalı hint dizisi

esra_yildirim
3 ay önce

Aşk sarmalı hint dizisi

Aşk sarmalı hint dizisi

Selamünaleyküm arkadaşlar Hayırlı günler Bugün sizler için çok güzel yepyeni bir diziden bahsetmek istiyorum. bu dizinin adı bahu Begum yani aşk sarmalı hint dizisi gerçekten çok güzel bir hint dizisi youtube da gördüm yaklaşık on gün önceydi. Hint dizisi olduğu için dayanamayıp açıp hemen izlemeye koyuldum arkadaşlar ve dizi beni alıp götürdü yani diyeceğim o ki sürükledi gitti bu kadar güzel olabileceğini hiç düşünmemiştim açıkcası şaşırttı beni ve ben şuan yirmi beş yada yirmi altıncı bölümlerdeyim fakat youtube ise şuanda otuz beş yada otuz altıncı bölümlerde bende yetişicem az kaldı

Aşk sarmalı hint dizisi

Aşk sarmalı Dizisi yaklaşık üç sene önce colors Tv de yayınlanmıştır. Ve her bir bölümü en az yirmi dakikadır. Daha sonra youtube bu aşk sarmalı hint dizisini türkçeye çevirerek yayınlamıştır ve çok iyi bişey yaptığını düşünüyorum. Aslında google dan baktığınız zaman Türkçe altyazılısını bulabilirsiniz. Ama ben izlemeyi daha çok seviyorum çünkü yazıyı mı okuyayim yoksa diziyi mi izlim şaşırıp kalıyorum anlıcanız. Hiç iyi değil bence o şekilde dizi film seyretmek ama bazen tabi mecbur kalabiliyoruz. Yapıcak bişey yok. Bana önerilen film veya dizilerde çok merak ediyorum ve alt yazılı olsa dahi izliyorum yani sırf merak ettiğim için. Ah şu merakımız ah. Ama elden bişey gelmez.

Aşk sarmalı hint dizisi

Şimdi gelelim dizinin konusuna biraz anlatmaya çalışıcam eğer ki beğenirseniz youtube açıp bakıp sizlerde izleyebilirsiniz. Zengin varlıklı ailenin oğlu Azaam okulunu okumak için Londraya gitmiştir. Ve oradan dönmek üzereyken Annesi razia hanım onun evlilik hazırlıklarıyla ilgilenmektedir. Ve o sırada Azaam gelir ve annesine yanındaki sharya yı yanı evlenmek istediği kız arkadaşını tanıştırır fakat, annesi derki ama ben seni evlendirmek için başkasına söz verdim. Azaam ise kime der tam o anda Noor, bana diye seslenir. Sonra Noorun yanına gider ve onunla birlikte konuşur Noor biraz ikna olmuştur. Ve evlenmekten vazgeçmiştir. Ama Azaamı çok seviyordur. Ve ne olursa olsun onu kaybetmek istemez üzmek kırmak istemez çünkü onlar çocukluktan bu yana beraber büyümüşlerdir. Ve birbirlerini iyi tanırlar. Artık Azaam shayra ile evlenmek üzeredir ve Noora da iyi bir kısmet çıkmıştır Noor da evlenmek üzeredir.

Aşk sarmalı hint dizisi

Düğün yerinde yani mutfakta yangın çıkmaktadır herkes telaşla dışarı çıkar. Ve içerse Noor ile nişanlısı kalmıştır. Nooru Azaam zorda olsa kurtarır. Fakat nişanlısı orada hayatını kaybeder. Bu çok kötü olur gencecik bir insan ölür. Daha sonra ise Noorun annesi yangın yerine gider nedeni ise sadece Noorun şalı kendi emekleriyle hazırlamıştır o şalı eğer yanarsa uğursuzluk olur ve Noorum mutsuz olur. Diye ordan şalı almaya çalışır yangın iyice alevlenmiştir. İçeriye kimseyi almıyorlar. Annesi yasmin hanım şalı pencereden shayraya atar shayra tutar. Ama malesef Noorun annesi hastaneye götürülür fakat orada hayatını kaybeder. Mutfak en son çıkan kişi ise shayradır fakat shayranın bunda hiçbir suçu yoktur ama bütün suç shayraya kalmıştır. Noords onu suçlamaktadır. Ve sürekli intihar girişiminde bulunmaktadır. Ve her seferinde shayra hayatını kurtarır. Çünkü annesi yasmin hanım ölmeden önce Nooru shayraya emanet etmiştir. Noorun annesi shayrayı kendi kızı gibi sevmiştir hatta ona Noorun sn sevdiği yemeğin tarifini bile vermiştir. Dizi bu şekilde devam etmektedir arkadaşlar size önerim kesinlikle izleyin izleyen herkese iyi seyirler dilerim okuduğunuz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

MURATAKSOY
2 ay önce

Aşk dizileri ve süslü kıyafetleri ile hint dizileri, emeğinize sağlık, çok güzel bir inceleme

2 0 Cevapla
esra_yildirim
2 ay önce

Çok teşekkür ederim Murat bey

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.