hazalerguc
hazalerguc
1 ay önce

Besleyici Bakım

Merhaba arkadaşlar internette Alphascience marka ürünlerin çok fazla konuşulduğunu duydum ve de Alphascience Alpha Bright C Vitamini Serumu olan ürününü denemeye karar verdim. Ürünüm elime ulaştı. Bu ürünü bir süre deneyimledikten hemen  sonra etkilerini paylaşmak istedim. Öncelikle çok rahat  bir kullanıma sahip şişesi var.

Besleyici Bakım

Damla şeklinde olduğu için elinize fazla ürün alıp ürünü ziyan etmeden direkt yüzünüze birkaç damla damlatıp uygulama yapabiliyorsunuz. Alphascience Alpha Bright C Vitamini Serumu ürününü Yüzümdeki donukluk ve yorgunluğu alması için almıştım. Alphascience serum bunu kesinlikle başardı çoğu insan yüzüm için ne kullandığımı sürekli soruyor. Yüzüm resmen ışıldıyor. Hem de C vitamini alıyor. 

Besleyici Bakım

Ürünü günde iki defa dairesel hareketlerle uyguladım. Gece ve de gündüz kullandım. Gündüz makyajımın altına gece ise makyajdan sonra uyguladım. Sonuç harika . Çok memnun kaldım . Şişeyi yarıladım bile. Tekrar almayı dahi düşünüyorum . Piyasadaki birçok C vitamininden çok daha iyi. Fiyat olarak da oldukça uygun. Performansı ise fiyatının oldukça üzerinde olan harika bir ürün. İçeriği de çok temiz görünüyor.

Benim yüzümde asla bir hasara veya kızarıklığa sebep olmadı. Yüzüm uzun süredir çok mat ve de kuruydu. Bu üründen sonra yüzüm birden canlandı ve de ışıldamaya başladı. Cildimdeki lekelerin de oldukça azaldığını gözlemliyorum. 

Besleyici Bakım

Alphascience Alpha Bright C Vitamini Serumu kutusu üzerinde her cilt tipine uygun olduğu yazıyor. Burnumun üstündeki siyah noktalarda çok büyük azalma var. Yüzümü nemlendirdi ve  de canlandırdı. Çoğu nemlendirici bende kusuyor.   Fakat bunda en ufak bir kusma yaşamadım. C vitamini cilt için gerçekten çok fazla önemli bir vitamin ve bu serumdan kesinlik ile bunu sağlayabilirsiniz.

Besleyici Bakım

Temiz olan cildinize uyguladığınızda çok kısa bir süre sonra tamamen emiliyor ve eğer cilt tipinize uygun olan bir nemlendirici ile uygularsanız cildiniz çok daha  güzel bir şekilde nemlendiriliyor ve de yumuşuyor. Ciltte oldukça  hoş bir doku bırakıyor ve de çok  daha aydınlık , sağlıklı görünmesini sağlıyor. Fiyatı da muadillerine kıyasla tekrar tercih etme sebeplerim arasında olacak.


hazalerguc
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var