Youtube

Açıklıyorum Mobil
esra_yildirim
7 ay önce

Youtube

Youtube

Selamun aleyküm sevgili arkadaşlarım çok güzel bişey tanıtıcam bugün sizlere şaşıracaksınız hepimiz bu uygulamayı kullanıyoruz fakat birçoğumuz birçok işe yarıyor fakat bunu bilmiyor bu uygulamanın adı youtube evet yanlış okumadınız doğru youtube gerçekten çok güzel bir uygulama içeriğini Yazmaya. Çalışsam zamanım yetmez arkadaşlar zaten eminin birçoğunuz biliyorsunuz bu youtube u neredeyse hergün açıp baktığımız bişeyler arayıp incelediğimiz örneğin film izlemek gibi maç seyretmek gibi oyun izlemek. Evet kardeşlerim gördüğünüz gibi burada birçok şey yapabilirsiniz bu harika sizce de öyle değil mi burdan evet dediğinizi duyuyor gibiyim.

Youtube

Özellikle de youtube çocuklarımız severek takip ediyor. Oradan oyunlar izliyor fenomen youtuberları izliyor bazen film bazen dizi sinemaya bakıyorlar. En önemliside arkadaşlar youtube dan öğrenecek o kadar çok şey var ki ne öğrenmek istiyorsanız oradan açıp bakıp öğrenebiliyorsunuz. Bu hakikatten gençlerimiz ve çocuklarımız için mukkamel bir platform. İyi ki de youtube var diyorum aranızda halada bilmeyen duymayan kaldı ise lütfen Bi deneyin aradığınız herşey var mesela benim küçük oğlum var dünyalar tatlısı kuzum o benim televizyondan youtube açıyor oradan örümcek adam şimşek maqıun çizgi film bakıyor çok eğleniyor ama Tabiki şuda var çok küçük çocuklara fazla alıştırmamamız gerekir helede telefonda fazla oynamasın biliyorsunuz bu çok tehlikeli elinde telefon patlayan birçok çocuk var Allah korusun çünkü telefonlar aşırı ısınıyor bunun sonucundada çok kötü patlayabiliyor buna dikkat edelim arkadaşlar.

Youtube

Çocuklarımızı böyle tehlikeli şeylerden korumak bizim görevimiz onları her koşulda korumalıyız. Onlar bizim için çok değerli. Özellikle de şarjdayken sakın siz dahil oynamayın oynatmayın ve ayrıca şarj durumunda iken konuşmayın kardeşlerim bu çok zararlı bilginiz olsun kulağınıza küpe olsun. Şimdi gelelim asıl meseleye sizler you dan kendi içeripinizi oluşturup paylaşarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz veya daha önce hiç duymuş muydunuz deperli kardeşlerim. Evet bu gerçekten mümkün arkadaşlar. Eğer sizlerde youtube dan para kazanmak istiyorsanız hemen hazırlıklara başlayalım sizlere nasıl yaoucağınızı biraz anlatıcam iyi okuyun hatta not alın bana sorarsanız eğer. Öncelikle çocuk yeri de var para kazanmak için bunu belirteyim adı ise kidscocuk diye geçiyor play storeden veya app storeden indirip kullanabilirsiniz çocuklarınız için. Bu hakikatten çok iyi oluyor.

Youtube

Şimdi önce ne yapacağınıza karar verin biraz yardımcı olayim size mesela sizin yapmaktan hoşlandığınız en çok şey nedir müzik dinlemek olabilir film izlemek olabilir veya oyun oynamak gibi başks ne olursa olsun bunun gibi benzeri şeyler yapıp oluşturun ve paylaşın fakat öyle hemen para kazanılmıyor önce bin abone dörtbin saati tamamlamak gerek ondan sonra para kazanmaya açılır arkadaşlar ona göre fakat şöyle bir şey var shorts beta videosu diye bunlardan anlık olarak para kazanabilirsiniz burda kısa kısa videokar oluşturup paylaşıyorsunuz. En fazla elli dokuz saniye olsun işte bu kadar elimden geldiğince anlatmaya çalıştım arkadaşlar bol kazançlar dilerim inşallah okuduğunuz için teşekkür ederim hayırlı günler Allaha emanet olun kardeşlerim hoşçakalın sağlıcakla kalın görüşmek üzere.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Llesya
6 ay önce

En çok kullandığımız uygulama

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
berke_ozulutas
6 ay önce
Merhabalar sevgili açıklıyorum kullanıcıları bugün sizlere youtube hakkında bilgiler vereceğim. Yaklaşık olarak 3 yıl önce Premium üyelik aldım ve aldıktan sonra aşırı şekilde rahatladım platform sayesinde temin ettim bu üyeliği öğrenci indiriminden ve papara kart sayesinde 5 Türk Lirası karşılığınd...
Youtube video ve müzik platformu
Youtube video ve müzik platformu
Youtube video ve müzik platformu
+1
elnaur
6 ay önce
evet arkadaşlar bugün size yutube yi anlatıcam çok güzel bir uygulama birsürü özgün içerik var kendi yutube kanalınızı açıp istediyiniz içerikleri kulanabilirsiniz belirli bir aboneye ulaştktan sonra yani 1000 vidyolaranızdan tıklanma ve izlenme başına para kazana biliyorsunuz bir sürü youtuber var ...
YouTube
YouTube
YouTube
+1