Aşk bir rüya hint dizisi

esra_yildirim
3 ay önce

Aşk bir rüya hint dizisi

Aşk bir rüya hint dizisi

Hepinize selamlar saygılar arkadaşlar sizler için çok güzel bir diziden bahsedicem. Bu dizinin adı Aşk bir rüya hint dizisi yani diğer bir adıyla thapki pyaarki dir. Dizi colors tv de daha önce verilmiştir tabi türkçe olarak değil hindistan dilinde bu diziyi yaklaşık iki sene önce izlemiştim o zamanlar kanal7 Tv de veriliyordu. Her akşam izlerdim çok severek izlerdik ailece Muhteşem bir hint dizisi aşk bir rüya sizlerde eğer izlemek isterseniz youtube da ya da izle7 de bulup açıp bölümleri sırasıyla izleyebilirsiniz. Bana, hak vereceksiniz dostlarım dizi gayet başarılı oyuncular mukkamel yol yapıyor. Başından sonuna kadar gerçekten izletti. Her bölümü ayrı güzel arkadaşlar. Hint dizileri zaten güzel oluyor heyecanlı ve aşk dolu oluyor genelde ve aşk filmlerini çok ama çok seviyorum. Kim sevmez ki öyle değilmi. Helede dediğim gibi bu film harika izleyin görün derim.

Aşk bir rüya hint dizisi

Aşk bir rüya hint dizisi yani thapki pyaar ki çok uzun sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam tam altı ay sürmüştü. Ama hakikaten sürükleyici bir dizi kesinlikle izlemenizi öneririm değerli arkadaşlarım. Dizi başrol thapki ve bihaan dır. Şimdi sizlere diziyi biraz anlatıcam. Tabi elimden geldiği kadarıyla evet şimdi başlayalım. Güzeller güzeli bir genç kız vardır adı thapki ama bu kızın küçük bir kusuru vardır o da doğuştan bu yana kekeme olmasıdır. Bu kusuruna rağmen hayat dolu yaşamayı seven hiçbir şeyi kafaya takmayan çok temiz kalpli bir kızdır thapki. Daha, sonra ise ailesi thapki yi bir adamla evlendirmek ister fakat evleneceği kişi thapki nin kekeme olduğunu bilmez taa ki düğün gününe kadar. İşte düğün günü geldiği zaman evleneceği adam thapki nin konuşmasını duyar ve işte olanlar olur. Evlenmekten vazgeçer damadın ailesi kızı oracıkta bırakır giderler. Bu çok kötü olur thapki ve ailesi için.

Aşk bir rüya hint dizisi

Daha sonra ise thapki bir işe başlar oradaki herkes thapki ile kekemeliğinden dolayı dalga geçmektedir. Bu şirketin sahibi de dhruv Pandeydir. Çok yakışıklı bir iş adamıdır ve thapkiyide görür görmez hoşlanmıştır. Ve kim ne derse desin onu korumaya çalışıyordur. Sonra birlikte yemeğe giderler konuşup sohbet ederler Bi süre böyle devam eder. Thapki ise dhruva başından tüm geçenleri anlatır dhruv bu duruma çok üzülür. Ve thapki dhruv un yanında kekemeliğini unutur ve ondan hoşlanmaya başlar. Dhruv rhs ye çok aşık olmuştur ve artık ona evlenme teklifi yapar. Thapki ilkin kabul etmez ama ilerki günlerde evet demek zorunda kalır çünkü onu seviyordur. Ve dhruv da annesine thapki ile evleneceğini söyler annesi sevinir annesinin kulağı arada bir duymamaktadır daha önce thapki ile karşılaşmıştır. Fakat kekeme olduğunu farketmemiştir ve annesi kekeme insanlardan nefret eden bir kadındır.

Aşk bir rüya hint dizisi

Dhruv un bir tane daha kardeşi vardır adı bihaan Pandeydir. O biliyordur kızın kekeme olduğunu ve hemen annesine iletir tam düğün esnasında herşeyi öğrenir dhruv un annesi çok sinirlenir ve asla bu evlilik gerçekleşemez der. Hemen bişeyler yapmak ister. Diğer oğlu bihaan la konuşur. Ve Bi karar verirler bihaan abisi dhruv un başına bir sopayla vurarak onu bayıltır. Ve onun damatlığını giyer bihaan onların damatlığında duvak olduğu için kimse thapki nin bihaan ile evlendiğini anlamaz ve ikisi evlenmiş olurlar daha sonra herkes düğünden dağıldığı zaman thapki kiminle evlendiğini anlar ve hıçkıra hıçkıra ağlar. İşte aşk bir rüya hint dizisi bu şekilde devam eder arkadaşlar eğer devamını merak ediyorsanız vakit kaybetmeden açıp izleyin. Şimdiden iyi seyirler arkadaşlar okuduğunuz için teşekkür ederim hayırlı günler dilerim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

lavinya
3 ay önce

çok güzel bir diziydi bende izledim .Çok güzel anlatım olmuş☺️

3 0 Cevapla
esra_yildirim
3 ay önce

Çok teşekkür ederim cnm 🙏🥰

3 0 Cevapla
Llesya
2 ay önce

Çok güzel bir anlatım olmuş

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.