Kuran-ı kerim ve türkçe meali

esra_yildirim
3 ay önce

Kuran-ı kerim ve türkçe meali

Kuran-ı kerim ve türkçe meali

Değerli acikliyorum okuyucuları herkese selam bugün sizlere bir kitaptan bahsetmek istiyorum. Bu kitabın adı Kuranı Kerim ve Türkçe meali dir. Bu kitabı yaklaşık olarak altı sene önce almıştım çok kullanışlı bir kitap çok açıklayıcı gerçekten kesinlikle alın okuyun derim. Bu mubarek Ramazan ayında okuyabileceğimiz en güzel kitap Allahın bizlere gönderiği kitaptır o da herkesin bildiği gibi Kuranı Kerim dir. Üstelik bu kitapta türkçe meali de bulunmaktadır arkadaşlar. Ve ayrıca çok okunaklı rahatça okuyabilirsiniz eminim. Hiç vakit kaybetmeden sizlerde alıp okuyun bence pişman olmazsınız emin olun. Kuranı Kerim in kokusu bile insana huzur veriyor ve bir hoca okuduğu zamanda aynen öyle huzur doluyor içimiz. Kendimizi Allaha daha yakın hissediyoruz bu çok güzel bir duygu hakikaten Müslüman kardeşlerim. Bunu zaten hepiniz çok iyi biliyorsunuz öyle değil mi.

Kuran-ı kerim ve türkçe meali

Kuranı Kerim ve Türkçe meali kitap Elmalı Hamdi Yazıra aittir. Yayını ise Sefa yayıncılıkdır. Kitabın fiyatı da gerçekten çok uygundur fiyatı elli yedi lira elli kuruştur. Ve Kuranı Kerim ve Türkçe meali kitabını Nadir kitap sitesinde bulup alabilirsiniz. Kitabın kapağı sert baskılıdır. Ortasında ipi vardır merak edenler için bunuda belirtmek istedim. Çünkü bazı kitaplarda ip olmayabiliyor bu yüzden arkadaşlar. Bu bizim için önemli bir nokta diye düşünüyorum çünkü okuduktan sonra kaldığımız yeri unutabiliyoruz. Bu nedenle olsa gerçekten çok güzel olur ve bu kitapta var emin olabilirsiniz.

Kuran-ı kerim ve türkçe meali

Evet kardeşlerim biliyorsunuz ki mubarek aydayız bizlerde bu ayda bol bol Kuranı kerim okumalıyız. Herkesin evinde eminim vardır Kuranı Kerim ama birçoğumuz açıp okumuyoruz malesef. Ve size şunu söylemek istiyorum eğer ki çocuklarınız varsa lütfen onlara Kuranı Kerim eğitimi verin dinimizi öğretin anlatın bilsinler çünkü biliyorsunuz ki ağaç yaşken eğilir. Ne kadar erken aşılarsak çocuklarımız o kadar erken öğrenirler ve uygulamaya da başlarlar bu gerçekten çok ama çok önemli bunu lütfen göz, ardı etmeyelim hemen harekete geçelim dostlarım.

Kuran-ı kerim ve türkçe meali

Şimdi hiç vakit kaybetmeden eğer kuran bilmıyırsanız hemen öğrenin sakın ileriye atmayın zaman akıp gidiyor hiç farkında bile olmadan. Öteki dünyayı unutup bu fani dünyada oyalanıp duruyoruz. Yapmamız gereken ibadetleri doğru düzgün birçoğumuz yapamıyoruz. Kendimize eziyet ediyoruz fakat farkında bile değiliz öyle değil mi. Artık bazı şeyleri farketmez zamanı geldi sizce de öyle değil mi. O zaman bi sirkelenelim ve artık gözümüzü açalım bu dünya için savaşmayı bırakalım. Kitabımız Kuranı Kerim e sıkıca sarılalım ve onu hiç bırakmayalım. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim hayırlı iftarlar hayırlı cumalar hoşçakalın Allaha emanet olun kardeşlerim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

ekwator
3 ay önce

Bu meali henüz incelemedim. Ancak fotoğraflardan gözüktüğü kadarıyla kırık meal ihtiva ediyor. Ancak yine de mealin yeterli gelmeyeceğini, mealle beraber bir tefsirin muhakkak okunması gerektiğini söylemek isterim.

2 0 Cevapla
MURATAKSOY
2 ay önce

O kada haklısınız ki, zaman su misali, yarın ölcek gibi ahiret, hiç ölmeyecek gibi dünya için çalışmalıyız diyen bir inançla yürümeliyiz.

0 0 Cevapla
Llesya
2 ay önce

Ah Rabbim okuyup hayata geçirmeyi nasip etsin

2 0 Cevapla
Bakan1903
2 ay önce

Çok güzel paylaşım yapmamışsiniz her müslümanın okuması farzdır

2 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.