Barbaroslar akdeniz'in kılıcı

esra_yildirim
3 ay önce

Barbaroslar akdeniz'in kılıcı

Barbaroslar akdeniz'in kılıcı

Herkese selamlar hayırlı sabahlar arkadaşlar öncelikle nasılsınız umarım iyisinizdir. Bugün sizlere çok güzel bir diziden bahsedeceğim bu dizinin adı Barbaroslar akdeniz'in kılıcı Muhteşem bir filmdir. İzleyince eminim bana hak vereceksiniz. Ben haftada bir gün bu diziyi hiç kaçırmadan izliyorum. Ve sizede tavsiye ediyorum. Ben çok beğendim. Bu diziye kaç puan verirsin derseniz ben bu diziye on puan veririm ve ayrıca favori listemde yer alıyor bu dizi trt1 ekranlarında her perşembe günü saat 21.30 da çıkıyor arkadaşlar. Eğer diziyi kaçırırsanız veya ilk bölümden itibaren seyretmek isterseniz youtube da bulabilirsiniz. Orada tüm Bölümler mevcuttur. İstediğin saatte istediğiniz zaman izleyebilirsiniz gerçekten güzel emin olun.ben bu diziyi ailemle birlikte izliyorum ve çok keyif alıyoruz izlerken hiç vakit kaybetmeden açıp bakabilirsiniz. Hadi bakalım

Barbaroslar akdeniz'in kılıcı

Barbaroslar akdeniz'in kılıcı dizisi Trt1 Tv de hala devam etmektedir. Dizi hakikaten sürükleyici merak uyandırıcıdır. Bu diziyi ilk arkadaşım tavsiyesi üzerine açıp baktım ve şimdide hala bakıyorum işte gördüğünüz gibi. Filmde genel olarak zaten savaş var adındanda belli biraz aşkta var aslında ama savaşmaktan aşka fırsat yoktur malesef. Dizi başrolleri Engin Altan Düzyatan, Ulaş tuna astepe, İsmail Filiz, Bahadır Yenişehirlioğlu, arkadaşlar oğlu, Pelin Akil, Yetkin Dikinciler, Caner Topçudur arkadaşlar. Oyuncular çok güzel rol yapıyorlar yani filmin hakkını veriyorlar helal olsun benden yana izleyince sizde göreceksiniz zaten bana hak vereceksiniz dostlarım biliyorum.

Barbaroslar akdeniz'in kılıcı

Şimdi gel gelelim bu dizinin asıl konusuna şimdi sizlere elimden geldiği kadarıyla anlatıcam kısa ve öz olacak şekilde ve izninizle başlıyorum. Barbaroslar akdeniz'in kılıcında dört yiğit kardeş vardır. Bunlar birbirine çok düşkünlerdir. Bunlardan en büyük planının ismi İshak dır. Bir küçüğü ise Oruçtur. Sonra da Hızır ve İlyas vardır. Bu dört kardeş karşılarına çıkan tüm zorluklarla büyük mucadele verirler. Düşmanlarla karşı karşıya gelirler ve Allahın da yardımıyla her savaşı kazanırlar ve bayrağımızı dalgalandırırlar. İşte kısaca anlattım devamı için trt kanalına bakıp izleyebilirsiniz. Harika bir dizi asla izlemediğim bir diziyi ya da filmi önermem bu mümkün değil arkadaşlar emin olun.

Barbaroslar akdeniz'in kılıcı

Öncelikle şunu söylemek istiyorum Engin Altan Düzyatan ve ulaş tuna nın filmlerini severek izliyorum. Gee mukkamel rol oynuyorlar ve hepde filme yakışıyorlar ikiside çok başarılı bir oyuncu tebrik ediyorum onları burdan. Sizce de öyle değil mi dostlarım. Duygu ve düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz ve ayrıca kimler bu diziyi seyrediyor hiç kaçırmadan. Muhakkak aranızda izleyenleriniz vardır. Diziden ne kadar memnunsunuz birde sizden duyalım. İzlemeyen arkadaşlarımız var ise izleyin derim dediğim gibi youtube da bulabilirsiniz tüm bölümlerini bugunluk bu kadar. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim Allaha emanet olun kardeşlerim kendinize iyi bakın görüşmek üzere hoşçakalın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

muratasarkaya2
3 ay önce

Güzell

2 0 Cevapla
MURATAKSOY
2 ay önce

Her hafta kaçırmadığım ender dizilerden, tarihin bir ışığı sanki, şaylaşımınız çok harika

1 0 Cevapla
esra_yildirim
2 ay önce

@MURATAKSOY adlı kullanıcıya cevaben;

Bende severek izliyorum her perşembe izabel ve meryemin ölümünde ağladım resmen çok üzüldüm filmden ayrıldıkları için

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
MURATAKSOY
2 ay önce
Selamlar saygılar değerli Açıklıyorum. com. okurları, şimdi size anlatacağım konu, bir dizi film ve söyleyeceklerim, dizi sektörünü yakından ilgilendiren bir konu. Konumuz Barbaroslar adlı yerli tr1 ekranlarının, perşembe geceleri saat 21.00 de yeni bölümünün yayına girdiği,hepimizi ekrana bağlayan,...
Barbaroslar tarihin ışığı
Barbaroslar tarihin ışığı
Barbaroslar tarihin ışığı
+1