Mercedes benz diyorumm

Açıklıyorum Mobil
merkurluxury
1 yıl önce

Mercedes benz diyorumm

Merhaba arkadaşlar bugün galeriye gittim ve Mercedes Benz’in Eqa modelini denedim. Edindiğim tecrübeyi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bu modeli Mercedes’in ikinci elektrikli modeli. Aslında Eqa için Gla’nın modifiye edilmiş hali desek yanlış olmaz. Ama tam elektrikli ve arka far tasarımları farklı. Bu sportif tasarımlar benim çok hoşuma gitti. Jantların hoşuma gittiğini söyleyemem. Araç 4 çeker. Bundan dolayıda bagaj kapasitesi çok fazla değil. Dezavantajlarından bir tanesi bu. Arka ön farlar full matriks led. Mercedes bu aracı Tesla model x’e rakip olarak çıkarmış.

Mercedes benz diyorumm

Kaputun ön tasarımının Eqs’den daha başarılı olduğunu söylemeliyim. Oradaki tasarım biraz sırıtıyordu. Ön tampon sonradan takma gibi duruyordu. Bu modeldeki tasarım gayet başarılı. Futuristik esintiler var. Bagaj kapasitesi dediğimiz gibi aracın 4 çeker olmasından kaynaklı biraz düşük. Toplam 340 litrelik bir baraj hacmi mevcut.

Mercedes benz diyorumm

Motor 140 kilowatt 190 beygir 375 newton metre 4 çeker. Araç 4 çeker olduğu için ön tarafta ve arka tarafta olmak üzere toplam 2 adet motor mevcut. Aracın iç kısmına geçelim. Arka koltuklara oturduğumuzda baş ve diz mesafesinin beni memnun ettiğini söyleyebilirim. Koltukların bir kısmı deri malzemeden yapılmış. Ön camlar çift değil. Otomobili çalıştırmak için ön tarafta bir start stop düğmesi var. Start düğmesi ile otomobili çalıştırabiliyorsunuz. Ön ekran komple dijital bir ekran. Orta kısımdaki touchpadi kullanabilmek için bir bilek koyma standı var. Bu benim çok hoşuma gitti. Aracı genel olarak beğendim. 

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.