Hasta olduğum araba :)

Açıklıyorum Mobil
merkurluxury
1 yıl önce

Hasta olduğum araba :)

Herkese merhabalar. Bugün Mercedes Benz’in 3. jenerasyon olan Cls deneyimlerimi sizlere aktaracağım. Ben bu otomobili ilk gördüğüm andan beri hastayım çok beğeniyorum. Cls gerçekten müthiş bir araç. Rengine ayrı kendisine ayrı hastayım diyebilirim. İlk bakışta cezbeden şey zaten arabanın rengi. Kendisine hayran bırakıyor. Tam alman mühendislik rengi. Renk selenit grisi olarak geçiyor. 

Hasta olduğum araba :)

Aracımızın amg paket 20 inç jantları var. Far lambaları full led. Yeni nesil Mercedes’lerden selektör yemek istemem. Çünkü ışık miktarı o kadar fazla ki yer gök aydınlanıyor diyebiliriz. Ön kaputta bulunan klasik logo bu modelde dik değil. Alışılmışın dışında logo gömülü bir vaziyette. Bence bu otomobilde logonun gömülü olması doğru tercih. Arabanın dışından genel olarak bakıldığında spor bir otomobile bindiğinizi hissediyorsunuz. Aracın camları direksiz. Ben direksiz camları genel olarak seven bir insan olduğum için bu tasarımı da beğendim. Direksiz camlar üstü açık araba hissiyatını çok iyi veriyor.

Hasta olduğum araba :)

Benz’in Cls modeli bilinenin aksine e serisinden ilham alınarak tasarlanan bir model. Arabanın iç kısmını incelediğimizde kafa ve diz mesafesinin beni tatmin ettiğini söyleyebilirim. Ancak 1.90 boyunda biri bu araca bindiğinde sıkıntı yaşayabilir. Dizi değmez ama kafası değebilir. Koltuklar sizi kendine çekiyor çok rahat. Bu arada adaptif hız sabitleme virajı algılıyor ve ona göre yavaşlıyor. Viraj verilerini GPS aracılığı ile aldığını öğrendim. Aracı çıktığı günden beri beğeniyorum. Sürme şansı yakaladığım için çok mutluyum. Harika bir araba.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.