Youtube video ve müzik platformu

berke_ozulutas
4 ay önce

Youtube video ve müzik platformu

Youtube video ve müzik platformu

Merhabalar sevgili açıklıyorum kullanıcıları bugün sizlere youtube hakkında bilgiler vereceğim. Yaklaşık olarak 3 yıl önce Premium üyelik aldım ve aldıktan sonra aşırı şekilde rahatladım platform sayesinde temin ettim bu üyeliği öğrenci indiriminden ve papara kart sayesinde 5 Türk Lirası karşılığında kullanmaktayım. Çeşit çeşit videoların olduğu bu platform da para da kazanabilmeniz mümkün tabi ki de onun haricinde içerikler değişebilmekte canlı yayın, 1 dakikalık shorts, dakikalarca video her alanda bulunmakta onların haricinde youtube kids te bulunmakta.

Youtube video ve müzik platformu

Şuana kadar kullandığım kadarı ile size şu şekilde bahsedebilirim bu platform mu platform da video çeşitliliği aşırı şekilde fazla olduğundan dolayı kendinize göre videolar bulabilmeniz çok kolay bu platform sayesinde yemek yapmaktan tutunda mimar bile olabilirsiniz. Kendinizi rahat bir şekilde geliştirebilirsiniz. Her teknolojik alette bulunduğundan dolayı rahat bir şekilde erişebilmektesiniz. Platform da para bile kazanabilmeniz mümkün para kazanabilmek için belirli bir takipçi ve izlenme sayınızın olması yeterli olmakta. Onun haricinde ben aşırı şekilde müzik dinlediğim için youtube müziği kullanmaktayım. Ses kalitesi yönünden oldukça başarılı hatta bir çok sese ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Youtube video ve müzik platformu

Youtube da bir çok alt alanı olduğu için bir tek şeyden söz etmek gerçekten aşırı zor. Youtube müziğe değinecek olursak eğer ki Spotify den aşırı şekilde iyi olduğunu söyleyebilirim sizlere istediğiniz bütün seslere ulaşabilmektesiniz ve bunları rahat rahat indirip istediğiniz yerde dinleye bilmektesiniz onun haricinde o sesin videosu da var ise onu da indirebiliyorsunuz. Telefonunuzu kapattığınız da video durmuyor ya da ses gitmiyor. Ama her güzel şeyin bir bedeli olduğu gibi bu platformun da var tabi ki bunun için bir miktar aylık ya da yıllık para ödemeniz gerekmektedir.

Youtube video ve müzik platformu

Sizlere platformu tavsiye ediyorum fakat Premium üyeliği sadece tavsiye edebilirim diğer türlü ücretsiz kullandığınız da sizi aşırı şekilde sinir sahibi edebilmekte fazlası ile video izlettirmekte sizlere örneğin bir video izleyeceğiniz zaman birden fazla video izlemenizi istemekte ve bu sizi aşırı şekilde daraltmakta. Onun haricinde gerçekten bu platformun yerini tutabilecek başka bir platform bulunmamakta bence sizde edinmelisiniz. Çocuklara vermemeniz gerekmekte gelişimini pek iyi etkilememekte çünkü belirli bir kısıtlamamanın olmaması onların kötü videoları da izlemesine sebebiyet vermekte bundan dolayı çocuklarınızın geleceği için biraz dikkat etmelisiniz. Eğer siz de youtube üzerinden para kazanmak istiyorsanız belirli bir yere kadar video çekmeniz yeterli belirli bir emekten sonra ödülünüze kavuşacaksınız. Açıklamamı okuduğunuz için teşekkürler yorumlarınızı beklemekteyim. Platform aşırı geniş olduğundan bu kadar açıklayabilmekteyim sizlere iyi günler dilerim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
elnaur
4 ay önce
evet arkadaşlar bugün size yutube yi anlatıcam çok güzel bir uygulama birsürü özgün içerik var kendi yutube kanalınızı açıp istediyiniz içerikleri kulanabilirsiniz belirli bir aboneye ulaştktan sonra yani 1000 vidyolaranızdan tıklanma ve izlenme başına para kazana biliyorsunuz bir sürü youtuber var ...
YouTube
YouTube
YouTube
+1
esra_yildirim
4 ay önce
Selamun aleyküm sevgili arkadaşlarım çok güzel bişey tanıtıcam bugün sizlere şaşıracaksınız hepimiz bu uygulamayı kullanıyoruz fakat birçoğumuz birçok işe yarıyor fakat bunu bilmiyor bu uygulamanın adı youtube evet yanlış okumadınız doğru youtube gerçekten çok güzel bir uygulama içeriğini Yazmaya. Ç...
Youtube
Youtube
Youtube
+1