Ceyda15
Ceyda15
1 ay önce

Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim

Agarta Doğal Yaşlanma Karşıtı Temizleme Sütü 225 ml ürününü satın aldım ve cildim üzerinde kullandım. Faydaları bakımından oldukça dikkat çeken ürün, gerçekten de söylendiği kadar etkili. Cilt üzerine yuvarlak hareketler ile iyice nüfus edilerek uygulanan temizleme sütü, yaşlanma belirtileri olan kırışıklıkların ortadan kaldırılmasını sağlıyor.


Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim

Ürünü cildime ilk uyguladığımda cildimin nemini hapsettiğini ve bu sayede cildimin canlı kalmasını sağladığını gördüm. İlk uygulamada bile etkili olan bu temizleme sütü, içerisinde herhangi bir zararlı bileşen bulundurmadığı için de oldukça etkileyici.


Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim

Özelikle benim gibi yaşlanmaktan korkan ve kırışıklıkların estetik görünümüne zarar vereceğini düşünen bireyler bu sütü alarak gönül rahatlığı ile kullanabilir. Bu nedenle ben uzun süredir bu ürünü büyük bir zevkle kullanıyorum.

Agarta Doğal Yaşlanma Karşıtı Temizleme Sütü 225 ml hem özellikleri hem de faydaları bakımından oldukça dikkat çekiyor. AHA kullanarak cildi derinlemesine besleyen ürün, ciltte yer alan pürüzleri de gideriyor. Kendi cildimdeki pürüzlerin, aknelerin bu ürün sayesinde gittiğini görmek çok sevindirici. Temizleme sütü, cilt üzerinde hidrasyon sağlayarak cildin nem dengesini korumakta, bizlerin genç kalmasına yardımcı olmakta

Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim

. Üründe yer alan hyaluronic asit ve tek tek seçilmiş bitkisel ekstraktlarle genç bir görünüme kavuşmama yardımcı oldu. Ayrıca ışıltılı cilt görünümümün sırrının da bitkisel ekstraktler olduğunu söyleyebilirim. Temizleme sütü ile cildimin yüzeyinde bulunan her türlü yabancı madde ve makyaj malzemeleri nazik şekilde temizlendi.


Agarta Doğal Yaşlanma Karşıtı Temizleme Sütü Uygulanması

Son derece doğal olan ve içinde herhangi bir kimyasal bulundurmayan Agarta Doğal Yaşlanma Karşıtı Temizleme Sütü 225 ml aynı zamanda paraben ve hayvansal yağ da içeriyor. "Ürünü nasıl uygulayacağım" diye soracak olursanız; cildin nemlendirilmesinden sonra dairesel hareketler yaparak ürünü uygulayabilirsiniz.

Ürün cilt üzerine uygulanır iken ilk olarak boyun ve yüz bölgesinden başlayın. Ürünü cildinize 3 dakika ile 5 dakika arasında masaj yaparak uygulayabilir ve ardından ılık suyla durulayabilirsiniz.Ben ürünle birlikte gündüz ve gece kremlerini de kullandım ve çok memnun kaldım. Siz de deneyebilirsiniz. Ayrıca ürünü sabah akşam olmak üzere günde 2 kez kullandım. Sizin için de bu sayı yeterli olacaktır.


Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederimCeyda15
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var