gülnarseyinli
gülnarseyinli
1 ay önce

Yağlı Cilt Sorunlarına Son

Uzun zamandır kuru cildim nedeniyle kullandığım fondötenler yeterince yerleşmiyordu. Derim cildimin kuru olmasından dolayı yer yer soyuluyordu. Diğer cilt bakım ürünleri ile yüzümü temizlediğimde direkt kurutuyordu. Yağlı bir ürün ise sadece kuru cildim üzerinde sivilce olarak geri dönüyordu. Cildimin nemlenmesi için aldığım gıda takviyeleri bile işe yaramamıştı.

Yağlı Cilt Sorunlarına Son

Yüzüm yaz kış tahriş oluyordu. Bana da arkadaşım tarafında önerilen Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül' ü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve sonuç inanılmaz. Cildimdeki soyulmalar bitti. Akşamları yatmadan veya güne başlamadan kullanıyorum. Gün içerisinde cildimde kesinlikle kuruma yaşamıyorum. İş hayatında sürekli makyaj yapmak zorunda olduğumdan kullandığım fondötenler de artık cildime tam olarak yerleşiyor. 

Yağlı Cilt Sorunlarına Son

 Kuru ciltte yaşanan ciltte yer yer topaklanma sorunum tamamen ortadan kalktı. Ürünü kullandığımda cildim tamamen temizlendiği gibi nemleniyor ve ferahlığı daha ilk kullanışınızda fark ediyorsunuz.  Etkisini hissedebilmeniz için tek sıkım yeterli. Ürünü kullanırken az miktarda kullanmanız bile nem bombası etkisi yaratmaya yetiyor. Kış için kesinlikle vazgeçilmezim olacak.

Yağlı Cilt Sorunlarına Son

Ama yaz aylarında güneşin etkisiyle cildin kurumasında, mevsim geçişleri gibi dönemlerde de kesinlikle kullanılması gereken ürün. ilk kullanmamda bile yüzümü yumuşacık yaptı. Uzun zamandır aradığım üründeki tüm özellikleri Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül 'de buldum. Bu markanın ürünleri zaten her zaman beklentilerimi karşılıyordu. 

 Piyasadaki diğer pahalı ürünleri de kullandım fakat asla bu ürün kadar etkisini göremedim. Aldığımda fiyatı diğer ürünlere göre uygundu ve bu durum beni çok şaşırtmıştı. Fiyatının  çok daha fazlası etkiye sahip. Aldığınız şişe de uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Şişesinin boyutu nedeniyle tatile, işe, her yere götürebiliyorum. Çantalara çok rahat sığıyor.

Yağlı Cilt Sorunlarına Son

Cildinizin canlandığını ve yeni doğmuş bebek pürüzlüğü için bu ürünü denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Her yaştan cilde uygun bir ürün. Her yaştan arkadaşıma önerdim, hiçbir zaman olumsuz bir yorum duymadım. Herhangi bir sivilce oluşumuna rastlamadım. Sürdüğünüzde çok kısa süre içerisinde cildiniz ürünü emiyor, asla yapış yapış bir his bırakmıyor. İlk kullanım bile kadifemsi etkiyi yaratmak için yeterliyken düzenli kullanımda farkı çok daha iyi anlayacaksınız.


gülnarseyinli
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var