Yumuşacık dokulu ve uygun fiyatlı yüz temizleyici

Araltun
1 ay önce

Yumuşacık dokulu ve uygun fiyatlı yüz temizleyici

Yumuşacık dokulu ve uygun fiyatlı yüz temizleyici

Uzun zaman önce, uygun fiyatlı ürünler kötüdür ön yargısını zor da olsa yıkmış biri olarak, bu tarz ürünlere zaman zaman şans veriyorum. Bu arayışım sırasında çok kötü performanslı ürünler yanında, iyi kalitesi ve etkisi le beni çok şaşırtan ürünler ile de karşılaşıyorum elbette. Fiyatı küçük etkisi mükemmel ürünler serimizin bu günkü konuğu, son keşfim , Carrefoursa mağazalarının, Hunca kozmetik firmasına ürettirdiği Choice markası. 3'ü 1 arada komple etki veren makyaj temizleyicisini çok başarılı bulduğumu söylemek isterim.

Yumuşacık dokulu ve uygun fiyatlı yüz temizleyici

Ürünü 1 ay önce bir Carrefoursa alışverişim sırasında satın aldım. Makyaj temizleyici başka bir jel alacaktım fakat son zamlardan sonra, çok yüksek fiyatlara satılan ürünlerin arasında bu yüz temizleyici 17,75 TL. olan fiyatı ile elbette ki çok dikkatimi çekti. Denemekten ne çıkar? Beğenmezsem makyaj fırçalarımı yıkarım güvensizliği içinde sepetime attım hatta her zaman kullandığım makyaj temizleyici jelimi de satın almayı ihmal etmedim. Çünkü hayal kırıklığına da uğrayabilirim diye düşündüm ve eve geldiğimde büyük bir merakla hemen denedim.

Yumuşacık dokulu ve uygun fiyatlı yüz temizleyici

Ürün boyutu, 150 ml. ve gayet kıvamlı, uzun müddet kullanabileceğiniz cinsten. Paketin üzerinde, üretim tarihinden itibaren 3 yıl kullanım süresi olduğu yazıyordu, fakat , kullanım ömrünü gösteren, kavanoz ambleminin içinde 12M yani 12 ay yazıyordu, açıkçası bu kafamı karıştırdı. Yine de zaten çok hızlı tüketilen ve sık kullanılan ürünler olduğu için çok üzerinde durmuyorum. Yine bir Türk firması olması mutluluk verici. Ürünün kıvamı diş macunu gibi , açıkçası, sanırım yine killi sert ve kurutucu bir temizleyici aldığımı zannedip üzüldüm. İçeriği çok temiz değil maalesef buna rağmen sivilce, tahriş ya da kızarıklık yaşamadım. Üstelik hassas bir cildim var.

Yumuşacık dokulu ve uygun fiyatlı yüz temizleyici

Size çok net söylüyorum bana güvenebilirsiniz, ürüne bayılacaksınız :) O diş macunu kıvamı yüzünüze sürdükçe yumuşacık köpüklü bir krem şanti kıvamına dönüşüyor. İsterseniz ıslak yüzünüze, ya da kuru iken kullanabiliyorsunuz. Yüzünüze ve boynunuza dairesel hareketlerle yayıp , isterseniz biraz bekleyip daha sonra bol su ile duruluyorsunuz. Suya dayanıklı göz makyajınız dahil kolayca ve nazikçe temizliyor. Tahriş ya da alerji yapmıyor. Cildinizi kurutmuyor, aksine kadife hissi veren bir cilt bırakıyor. Normal ve karma ciltler için diye belirtilmiş fakat kuru ciltler de çok sever ürünü. Açıkçası buna benzer ve çok pahalı muadillerini kullanmış biri olarak, ürüne tek kelime ile bayıldım. Hassas bir formülü var, e vitamini ve papatya özü içeriyormuş . Cildi tahriş etmeden ölü hücrelerden arındıracağı ve cildin nem dengesini koruyacağı belirtilmiş ve bence bunun hakkını veren bir ürün hazırlamışlar. Hassas ciltlerin bile güvenle kullanabileceği , nazik bir temizleyici. Arkadaşlar bulduğunuz yerde stoklayın, fiyatı yükselmeden :) Sonra değerlenir haberiniz olsun :)

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.