gülnarseyinli
gülnarseyinli
1 ay önce

Artık Sabahlar Daha Güzel

Çok iyi bilinen bir marka olan L'Oreal Paris'in kalitesinin hakkını veren harika bir ürün ile tanıştım. Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi ile hala tanışmadıysanız hemen almanız gerekiyor. Benim tabi ki vazgeçilmez günlük bakım kremim oldu. Günde 2 kere olmak üzere sabahları güzelce temizlediğim cildime canlılık kazandırmak için uyguluyorum.

Artık Sabahlar Daha Güzel

Geceleri de cildime masaj yaparak uyguluyorum ve günün stresinden adeta bu formül ile arınıyorum. Uzun süredir düzenli olarak kullandığım bu ürüne gerçekten bayıldım. Sunduğu eşsiz özelliklerle başka bir ürün kullanmama gerek kalmıyor. İçeriğindeki lavanta ve biberiye yağlarının antioksidan özelliğiyle cildim daha canlı, sıkı ve dolgun gözüküyor. Hücre hasarlarını önleyerek cildimin sağlıklı kalmasını sağlıyor. Eşsiz formülünde bulunan bir diğer madde olan beyaz yasemin özleri de günlük bakımımı daha da özel kılıyor.


Artık Sabahlar Daha Güzel

Rahatlatıcı özelliğiyle yanı sıra cildi temizleyip arındırarak cilt lekelerinin giderilmesinde de oldukça yardımcı. Ağırlık hissi bırakmayan ipeksi dokuda bu günlük bakım kremim bana bambaşka bir deneyim yaşattı. Anında cildimi yoğun şekilde besleyip neme doyururken bebeksi bir cilde sahip oluyorum. 8 temel yağ ile zenginleştirilmesine rağmen asla yağlı bir his de bırakmıyor. Her gün cildim daha ışıltılı, daha canlı, daha aydınlık ve yumuşak görünüme sahip oluyor. Hassas bir cilde sahip olduğum için genellikle çoğu üründe sorun yaşarım.

Artık Sabahlar Daha Güzel

Buna rağmen bu üründe herhangi bir alerjik reaksiyonla ya da tahriş edici bir durumla karşılaşmadım. İyi ki tanışmışım dediğim bu ürünü siz de muhakkak edinmelisiniz. Sürdüğüm anda yüzüme gelen ışıltıya bayılmamak elde değil. Adı gibi gerçekten mucizevi bir krem. Kelimenin tam anlamıyla isminin hakkını veriyor. Efsane kaliteli bu ürünün fiyatı da efsane hesaplı.

Kaç kutu bitirdim, kaç kutu aldım artık sayısını hatırlamıyorum. Güzelliğinize güzellik katacak bu krem herkesin rutininde olmalı. Aldığınıza hiç pişman olmayacaksınız. Fiyat, kalite ve performansı harika olan bu keyifli bakım deneyimini tattıktan sonra asla bırakamayacaksınız. Pürüzsüz bir cilt deneyimi yaşatan bu Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi herkesin hakkı. Bu ürün kaçmaz.


gülnarseyinli
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var