En kaliteli pasta cenneti

Araltun
1 ay önce

En kaliteli pasta cenneti

En kaliteli pasta cenneti

Past'el Patisserie ile , İzmir Karşıyaka da bir arkadaşıma ziyarete giderken tamamen yol üstü ve tesadüfen tanıştım. Bostanlı da , bulunan mekan sıcak ve samimi görüntüsü ile beni içeri davet etti adeta. Servisteki hanımefendiye ev ziyareti için hediye olarak götürmek üzere, ne önerebilirsiniz diye sorduğumda, San Sebastian Cheesecakelerinin çok beğenildiğini, mutlaka denememiz gerektiğini söyleyince, tavsiyesine güvenip satın alıp çıktım. Fakat mekanın sıcaklığı, güzelliğini de hafızama koymuştum. En kısa zamanda tekrar uğramayı düşünerek dışarı çıktığımda, açıkçası diğer ürünlerde de aklım kalmıştı.

En kaliteli pasta cenneti

Arkadaşımda, San Sebastian Cheesecake'i tattığımızda lezzetine bayıldık. İddia ediyorum, İzmir'de yiyebileceğiniz en lezzetli San Sebastian Cheesecake diyebilirim. O gün miladımız oldu, bir çok buluşmayı burada gerçekleştirdik ve her gittiğimizde farklı bir çeşidin bağımlısı olduk :) Mekanın Bayraklıda da bir şubesi bulunuyor hatta oradaki mekan, Bostanlıdaki mekandan biraz daha büyük ve daha fazla çeşit bulmak mümkün oluyor. Güler yüzlü servis elemanları, hijyenik ve lezzetli ürünleri, ferah iç ve dış mekan tasarımı mekanı tercih sebebi yapıyor.

En kaliteli pasta cenneti

Özellikle hafta sonlarında oturacak yer bulmak zor oluyor. Bu mekanın hayranları var, her gittiğimizde o sadık müşterilerle karşılaşıyoruz diyebilirim :) Şubelerini arttırmayı düşünüyorlarmış açıkçası bu beni çok mutlu etti. Lezzetinden emin olduğumuz ve farklı lezzetler sunan böyle mekanları her semtte görmek mutlu eder açıkçası. Yemek Sepeti ve Getir gibi sitelerde olmaları, istediğimiz anda ulaşabileceğimiz servisi sunmaları da başarılı bir adım ve karar olmuş. Mekanın menüsünde tuzlu tatlar, içecekler ve granola tarzı paketlenmiş ürünler de bulmak mümkün.

En kaliteli pasta cenneti

Mekanın en favori tatlısı, daha önce belirttiğim gibi, burayı keşfetme sebebim olan, San Sebastian Cheesecake elbette. Çoğu insan özellikle bunu tatmaya geliyor. Üç çikolatalı brownie , Karamelize muzlu, süt reçelli Newyork Cheesecake, Frambuazlı beyaz çikolatalı blondie, muzlu çilekli Magnolia ,ıspanaklı kiş ve cookieleri en beğendiğim lezzetleri. Kendi hazırladıkları granolaları da 1-2 kez satın aldım, taze ve gayet çıtırdı. Belki daha fazla çeşit ekleyebilirler diye düşünüyorum. Mekandaki mis gibi kokular hepsinden tatma isteğinizi tetikliyor. Fiyatları da gayet makul. Özellikle ,2 kişilik buluşmalar için ideal mekan arayanlara, kesinlikle tavsiye ederim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.