kübraman
kübraman
1 ay önce

Yumuşacık Ruj

Merhaba sevgili dostlarım, sizlere öyle harikulade bir tavsiyeyle geldim ki hepinizin şimdiden teşekkürlerini ve dualarını duyar gibiyim. Cüzdanlarınızı ve kendinizi hazırlayın, bu yorumumu okumayı bitirdiğinizde birkaç sipariş oluşturmuş olacağınıza inanıyorum çünkü. Ürünümüz son zamanlarda sıklıkla adından bahsettiren, her yerde ve herkeste gördüğünüz Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj 15 Lover elbette!

Yumuşacık Ruj

Bu ürünü bu kadar çok görmeniz ve duymanızın elbette birçok harika sebebi var ve ben de bunları anlatmaya geldim! Tüm dünyanın en hesaplı, en muhteşem rengine sahip, en kalıcı ve piyasadaki diğer likit mat rujlara oranla en yumuşacık olanı ile tanışın! Bu ruj sahip olduğum en iyi ruj dersem hiç de abartıyor olmam. Arkadaşlarımın hepsine aldırdım bile. 

Yumuşacık Ruj

Her gün okula, işe, denize, pikniğe nereye giderseniz gidin bu doğal ama bir o kadar da şık likit mat ruju sürmeden gitmeyin! Çantanızda bir tane, evinizde iki tane bulunsun çünkü ben öyle yapıyorum! Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj 15 Lover rujdan üç tane alıyorum bir ruj fiyatına, o yüzden indirim bile beklemedim hiçbir zaman. Stok yapmak çok önemli çünkü bu rujsuz hayatta nasıl yaşandığını unuttum!

Yumuşacık Ruj

Şakaları bir yana bırakacak olursam, bu ruj için yirmi dört saat kalıcı diyenlere sesleniyorum! Bu ruj resmen kırk sekiz saat kalıcı arkadaşlar, çıkartmak isterseniz çift fazlı makyaj çıkarıcınızla anca çıkarabiliyorsunuz güzelliğine bakar mısınız! Hiçbir yemekten sonra tazeleme ihtiyacı duymadım ki bunu imkansız bir olay sanıyordum, yemekten sonra ruj tazelemeye ihtiyaç duymamak gerçekmiş!

Yumuşacık Ruj

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj 15 Lover ruj mucizelere beni inandıran ve uygun fiyatlı bir ruj. Elimden hiç düşmüyor, her yere bunu sürerek gitmeye başladım. Dudaklarımı iki katı dolgun göstermesine mi aşık oldum yoksa renginin bu hoşluğuna mı bilmiyorum fakat aşık olmamak gerçekten de elde değil. Sahip olduğum en kalıcı, en güzel renkli, hem şık hem doğal durabilen ve dudaklarımı dolgunlaştırmakla kalmayıp cüzdanıma da zarar vermeyen bu ruju almayan kimse kalmasın!


kübraman
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var