leylasay
leylasay
1 ay önce

Demli Awox Demplus

Bu ürünü tesadüf eseri bir ucuzlukçuda bulmuştum. Dükkan sahibi yeni bir marka olduğunu ve teknik servis ağında bir sorun yaşamayacağımı söyledi. Almadan önce böyle bir ürün alma niyetimde yoktu doğrusu. Pek çay seven biride değilimdir. Yeni evim için bir çaydanlık ve bir kettle alma fikrime alternatif olarak mantıklı durduğu için bu ürünü tercih ettim. Marka ise tamamen tesadüf eseri denk geldi.

Demli Awox Demplus

Ben tercihimi mağazada tek renk olan lila dan yana kullandım. Her ne kadar almak için zorunda kalsam da bu rengi, bence oldukça estetik duruyor. Ancak estetik görünümüne renk katmak ve dikkat çekmek için, çardanlık kısmının bir kısmı cam yapılabilirdi. Ayrıca arkasında ki açma kapama düğmesi sanki pek sağlam durmuyor gibi. 1 yıldır kullanmama rağmen daha bir sorun yaşamadım ama düğme farklı bir dizaynla yapılabilirdi.

Demli Awox Demplus

Arkasında ki su seviyesi gösterici sayesinde de, damacanadan su dolumu yaparken taşma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Birde aklıma gelmişken özellikle belirtmek istiyorum, cihaz su bitince kapanmıyor. O yüzden lütfen kullanırken dikkatli olun. Zaman içerisinde de alt ve üst birleşme noktalarının boyaları kalkıyor ama göze çarpan bir detay değil. Sıcak tutma fonksiyonuda uzun süre sıcak tutmanızı sağlıyor.

Demli Awox Demplus

Ürünü tesadüfen bulmuş olsam da 1 yıldır keyifle kullanım sağlamaktayım. Dediğim gibi çay seven biri olmasam da, sanırım sırf boşa durmasın kullanim diye çay seven biri haline dönüştüm. Tam doluyken 2 dk civarında suyunuzu kaynatıyor. Kaynatmanın akabinde ekonomik moda otomatik geçiyor. Bunu da arkada ki açma kapama tuşundan gelen sesle anlayabiliyorsunuz. Metal kısmı biraz ince gibi görünse de birkaç sakarlığımı rahatlıkla atlattı.

Demli Awox Demplus

Bu markayı daha önce duymamış olsam da bu ürünü sayesinde benim sempatimi kazanmayı başardı. Fiyat performans olarak da çok cazip. Benim aldığım dönem 150 tl ye gelmişti. Şuan baktığımda ülkede ki her ürün gibi üzerine düşen payı almış. Bana kalırsa kampanya kovalayarak hala daha uygun fiyatlara alınabilir. Daha önce kullanmayanlar için, rahatlıkla tavsiye edebilirim ürünü. Sizi her yönden tatmin ediceği noktasında şüpheniz olmasın.


leylasay
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC
Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC 0 inceleme var
Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V
Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V 0 inceleme var
Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz
Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz 0 inceleme var
Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli
Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli 0 inceleme var
Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü
Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü 0 inceleme var