Kaliteli ve ekonomik

meltemuzun
4 ay önce

Kaliteli ve ekonomik

Selam! Sizlere uzun zamandır kullandığım ve anlatmak için sabırsızlandığım muhteşem bir ürünü anlatmaya geldim! Tahmin edebileceğiniz üzere bu bir makyaj ürünü ve son zamanlarda çok başarılı olan Farmasi’ye ait bir ürün.  Farmasi Mat Likit Ruj - 03 Nude Essence 4 ml benim şimdiye kadar kullandığım yüzlerce ruj arasında birinciliğini korumayı başardı.

Bu ruj hayatımda aldığım en uygun fiyatlı ve kaliteli ruj olabilir. Her ten rengine uygun bir rengi, cep yakmayan cazip bir fiyatı, kalıcılığındaki başarısı ve o yumuşacık dokusuyla beni kendisine aşık etti. Öncelikle şunu söylemeliyim ki yorumumu okuduktan sonra gidip alacağınıza eminim ama lütfen iki tane alın çünkü kullanınca stoklamadığınıza pişman olabilirsiniz. Beni benden alan, bakanı bir daha baktıran o rengiyle başlamak istiyorum. Bu renk tek kelimeyle inanılmaz, ben hiçbir ürüne bu kelimeyi kullandığımı hatırlamıyorum, düşünün.

Kaliteli ve ekonomik

Farmasi Mat Likit Ruj - 03 Nude Essence 4 ml rujunun öyle güzel bir matlığı var ki asla pudra geçmenize gerek yok, sabah sürün çıkın, varlığını bile unutursunuz o kadar hafif bir ürün. Bu ruju günlük hayatınızda veya ofiste, düğünde, okulda, piknikte istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Benim her gün çantamdan eksik etmediğim tek ürün bu likit ruj. Fiyatına gelecek olursam her zaman iki kez alabiliyorum bu ruju, çünkü genelde iki tanesi bir ruj edecek bir fiyata geliyor, indirim bile beklemenize gerek kalmıyor! Peki ya o kalıcılığı? Kedimi öpücüklere boğuyorum sıfır iz, annemi öpüyorum sıfır iz! 

Kaliteli ve ekonomik

Kıyafetimi giyerken bulaştı mı acaba korkusu sıfır! Denize gittiğimde bile kullanıyorum ve kontrol etme ihtiyacı bile duymuyorum. Gönül rahatlığıyla dişlerinize bulaştı mı yoksa çıktı mı gibi dertleri bırakabilirsiniz artık. Ruj yiyenler, dudak ısıranlar müjdemi isterim çünkü bu ruj o kadar kalıcı ki endişelerinizi unutun. Kesinlikle öğrencilerime bile öneriyorum zaten çevremde de aldırmadığım bir babam kaldı o derece! Bildiğim kadarıyla Farmasi zaten hayvan deneyleri yapmayan sayılı markalardan bir tanesi, alın buradan da kalbimizi kazandı bu ruj yine! Kaç senedir makyaj yapıyorum hiçbir ürünü çevremdeki herkes alsın diye bu kadar zorlamamışımdır arkadaşlar, Farmasi Mat Likit Ruj - 03 Nude Essence 4 ml ürününü alın aldırın. 


tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.