Mükemmelbir dostluk hikayesi

CihatTuran02
1 ay önce

Mükemmelbir dostluk hikayesi

Mükemmelbir dostluk hikayesi

Merhaba arkadaşlar bugün bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldığım doatluk kitabı peteyi size tanımak için buradayım. Kitap çok sade ve iyi bir anlatıma sahip sizde okurken kendinizi kaptıracağinıza emin olabilirsiniz ben çok sevdim kitapta hiçbir kusur yok ve fiyatı oldukça uygun bir dostluğun size hoş bir yansımasini okuyacaksınız ben kitabı bir iki ay önce bir arkadaşimin tavsiye etmesi üzerine almış bulundum ve fiyatı oldukça uygundu.Ben kitabı kitap sarayından temin ettim. Sizlerde oradan alıp okuyabilirsiniz.

Mükemmelbir dostluk hikayesi

Kitabı ilk başta alıp almamakta kararsızdım. Sonrasında ise kitap hakkındaki yorumları ve okuyanların fikirlerini takip etmeye karar verip bir araştırma yaptım. Durum böyle olunca da kitap hakkında ögrendiklerim beni almam için teşvik etti diyebiliriz. Ve bende size almanız için tavsiye etmeye geldim. Böylece sizde bu dostluğu içtenlikle anlatan kitabı alıp gönül rahatlığı ile okuyabileceksiniz. Öyle olunca da ben de tavsiye edip sizlere kitabı almanız hakkında ön ayak olduğum için çok mutlu olacağım. Sizde okurken bana teşekkür edeceksiniz. Şimdiden keyifli okumalar

Mükemmelbir dostluk hikayesi

Ben kitabı alırken en başta önyargı ile yaklaştım. Sıkılır bırakırım diye düşünmüştüm ama sandığım gibi olmadı ve gayette hoşuma gitti. Sizde okurken bunu içtenlikle söylecek ve daha önce ben bunu neden okumadım diye hayıflanacaksınız. Güzel bir kitap sizi anlattıkları ve petey,in yaşadığı dostluk ve arkadaşlıkla masum aşk hikayesi ile içine çekiyor.Ben kitap okumayı çok seven biriyim ve bu kitabı elimden bir saniye bırakamadığımı okurken hiç sıkılmadığımı hatta bir sonraki bölümde ne olacak diye heyecanla okuduğumu sizlere söyleyebilirim.

Mükemmelbir dostluk hikayesi

Bir dostluk kitabı arıyor ve kitabı her okuduğunuzda tebessüm etmek istiyorsanız bir saniye bile düşünmeden başlamanızı tavsiye ederim. Petey Corbinin hayatını okurken kendinizden de bir şeyler bulacak ve kitaba kesinlikle kanınız ısınacaktır. Dostluğu sevgiyi de tam manası ile bu kitap ile içselleştirip kendinizi kahramanın ve en yakın arkadaşının yerine koyarak kendinizi bir macerada bulacak bazen gülecek bazen hüzünleneceksiniz. Kahranımızın yaşadıkları pek te kolay olmadığında gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. O yüzden yanınıza peçetelerinizi de almayı kesinlikle unutmayın keyifli okumalar.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.