İmkansızlıklar içindeki imkan

CihatTuran02
1 ay önce

İmkansızlıklar içindeki imkan

İmkansızlıklar içindeki imkan

3 ay önce aldım. Ve kitapsarayından temin ettim. Bu kitaba başlarken bana birşeyler katacağından emindim; Çünkü imkansızlıklar içindeki bir çoçuğun azmine bu kitap sayesinde şahit oldum. Bu kitabı alırken seveceğimi düşünmemiştim. Ama ön yargılı olmamam gerektiğini ve ilk önce bir izlenim edinmem gerektiğini anlamış oldum. Kitaplar insana her zaman yenilikler katan bir fikrin yansımasıdır. Zaten bizde bu kitabı okurken hep hayatın içinden şeyler gördüğümüz için bu kadar bağlanıyor ve sevebiliyoruz. Benim için kitaplar nefes almamızı sağlıyor ama fikirlerimizin

İmkansızlıklar içindeki imkan

Bu ürün kendi özgüvenini ve kendi benliğini geliştirmek isteyenler için cesaret veren ve imkansızlıklar karşısında yılmadan mücadele edip ve her zaman yeni bir çıkış yolu bulmayı bizlere de öğreten William Kamkwawbanın hikayesi her kitap yeni bir ,hayata ve yeni bir, yola başlangıçtır sözü bu kitap için kesinlikle doğru bir söz olarak söylenebilir. Bende bu kitabın kendi hayatını değiştirmek isteyen William Kankwamba,nın mücadelesi ve gayretinin en büyük kanıtı olarak gösterebiliriz. Bir çoçuk neler yapabilir, ki diye soruyor olabilirsiniz öğrenmek için kitabın sayfalarını karıştırmayı unutmayın.

İmkansızlıklar içindeki imkan

Zorluklar içindeki bir çoçuk olan William Kamkwanbanın hayatı bizleri de derin, den etkileyecek hassas ve güzel bir hikaye Kitap okulunu bıraktıktan sonra bir rüzgar değirmeni için çalışan zeki çoçuk Williamın hayatını anlatırken bizleri hikayesine birinci elden konuk ediyor ve sizler, de kendinizi bu çoçuğun masum hikayesine kaptırarak bir sonraki sayfa, da ne olacak diye heyecanla çevirmeye başlıyorsunuz; Ve yaptıkları okudukları hatta kütüphanede bulduğu fizik kitabı sayesinde büyük bir rüzgar değirmenini yapıp evine elektirik getirmeyi başarınca ona başarısız ve deli gözü ile bakanlar, da yaptıklarının nasıl büyük bir gelişmeye ön ayak olduğunu görünce ona inanmaya başlıyorlar.

İmkansızlıklar içindeki imkan

Öncelikle bu kitap bir imkansızlıkla büyük bir hedefe doğru yol alan bir çoçuğun hikayesini bizlere anlatarak kendimize inanmamız ve ilk sorunda pes etmemiz gerektiğini açıkça söylüyor.Yaptıkları ile sonrasında neler olacağını kestiremese , de deneme yanılma yoluyla yeni keşifler yapmayı başaran bir ilkokul öğrencisinin azmine tanık oluyor ve onun başardıklarını ağzınız açık bir şekilde okuyorsunuz. Tabi bunu izlemek isteyenler de olabilir onun için bu başarılı gerçek hayat öyküsü film olarak ta yer almakta sizde hem okuyup hemde izleyebilirsiniz. Şimdi,den iyi okumalar.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

CihatTuran02
1 ay önce

Ben de alıp okumayı düşünüyorum güzel bir yorum

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.