SuUygun
SuUygun
1 ay önce

çok ettikli bir serum

Nice şarkıda, bakışların ve gözlerin hatta kirpiklerin bile karşımızdaki insana vereceği etkileyicilikten söz edilir. Gerçekten de ruhumuzun sesini gözlerimiz ve bakışlarımızla karşımızdakine yansıtırız. Gözlerimizdeki anlam bütünlüğünü ise kaş ve kirpiklerimiz tamamlar.


çok ettikli bir serum

Son yıllarda sağlıklı ve doğal ürünlere olan farkındalığın artmasıyla birlikte kozmetik firmalarının bir kısmı doğal içeriğe yönelerek bizlere bu ürünleri ulaştırıyorlar. Farmasi markasının doğal ürünlerini her zaman takip ediyorum. Ve size kullanmakta çok faydasını gördüğüm bir ürününü tanıtmak istiyorum. Farmasi Kaş ve Kirpik İçin Capixyl Serumu 12 ml bu ürünü alalı yaklaşık 2 hafta oluyor ve etkisini bu kadar kısa sürede hissettiren bir ürün. Ürün hem kadınlar hem erkekler için de bakım sağlıyor.


çok ettikli bir serum

Uzun, düzgün, şekilli kaş ve kirpikler için tasarlanmış harika bir ürün. Paket içeriğine gelecek olursak serumu kullanmak üzere tasarlanmış fırça 2 bölümlü. Sap kısmına yakın olan bölüm spiral şeklinde yani bu şekilde tasarlanmış olması serumu sürerken kaşlara eşit şekilde dağılmayı sağlıyor. Kaşlarınız ne kadar kavisli olursa olsun eşit şekilde dağılarak hem ürünün doğal durmasını sağlıyor hem de her bir sefer sürüşünüzde etkili verim alıyorsunuz.çok ettikli bir serum

çok ettikli bir serum

çok ettikli bir serum

çok ettikli bir serum

çok ettikli bir serum

 Gelelim Farmasi Kaş ve Kirpik İçin Capixyl Serumu 12 ml içerisindeki Capixly maddesine; bu madde temelinde kırmızı sarmaşıktan elde edilen içerisine ilave edilen amino asitlerle geliştirilmiş bitkisel bir madde. Bu maddeyle ilgili yaptığım araştırmalar sonucunda bilinen bir yan etkisi olmadığını ve alerjiye sebep olmayan bir madde olduğunu öğrendim. Zaten zamanla kullanımında uzmanlaştığım Farmasi markasının tüm ürünleri tüketicilere ulaşmadan önce dermatolojik testlerden geçiriliyor. Alerjik bir birey olmama karşın bugüne kadar kullandığım hiçbir Farmasi ürününde sorun yaşamadım.


çok ettikli bir serum

 Farmasi Kaş ve Kirpik İçin Capixyl Serumu 12 ml kullanımı ise günde 2 kez yapılıyor. Sabah ve akşam özellikle yatmadan önce yapılması daha etkili oluyor. Yüzünüzü bence tercihen yüz temizleyicisiyle yıkayıp kuruladıktan sonra kaş ve kirpiklerinize uygulayın.

çok ettikli bir serum

Serum fırçasıyla işiniz bitince ılık suda yıkayarak havlu bir kâğıt üzerinde kurutursanız hem hijyenik kalır hem de fırça uçlarının bozulmadan kurumasını sağlamış olursunuz. Doğal içeriklerden üretilmiş güvenilir ve faydalı bir ürün almak için bu ürünü mutlaka deneyin sizde benim gibi pişman olmazsınız.


SuUygun
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var